Theatres Des Vampires

Gothic metal
Sammael

Theatres Des Vampires

Příspěvek od Sammael » sob 14. čer 2008 13:10:49

Obrázek

Země ... Itálie..Řím
Texty...temnota a vampirismus

Sestava...
Sonya Scarlet: Vocals
Fabian Varesi: Keyboards
Zimon Liyoi: Bass
Gabriel Valerio: Drums
Stephan Benfante: Guitars

Diskografie..

2006 Desire Of Damnation
2004 Nightbreed of Macabria
2003 The (Un)Official History 1993-2003
2003 Vampyrìsme
2002 Suicide Vampire
2001 Bloody Lunatic Asylum
2001 Jubilaeum Anno Dracula
1999 The Vampire Chronicles
1996 Vampyrìsme, Nècrophilie, Nècrosadisme, Nècrophagie
1995 Nosferatu Eine Sinphonie des Grauens

YGRAENNE
Kontaktovat uživatele:

Re: Theatres Des Vampires

Příspěvek od YGRAENNE » sob 14. čer 2008 18:37:33

Theatres se mi libi(asi jsem divna :chjo: ),a v cervnovem Sparku je recenze na novou desku Anima Noir,ktera se mi rovnez libi,ale co se tyka te recenze-tak jsem docela valila oci 8-O :evil: -recenzi delal Cermak,dal 2 hvezdicky a vubec-doporucuji precist... :smoke:
mala citace:
,,Sbirka klise,mix prumerneho az podprumerneho gothic metalu,popovych melodii,lacine elektroniky ve stylu dark wave a jeste lacinejsi temne romantiky....Celek dela dojem okresni bigbitove kapely,ktera se snazi o jakoby moderni,,sound'' a jakoby metalove kytary. ...A Sonya Scarlet(s malym rozsahem,ne moc prijemnou barvou hlasu a spoustou hekani)je vsechno mozne,jen ne zpevacka,spis fetish modelka ve slusivem kozenem pradle.''
Je to jeho nazor,podle meho ale tato kapelka ma jisty vnitrni naboj,jistou specifickou atmosferu-a zrovna v te jednoduchosti ci hudebnim primitivismu(coz je podle mne beztak dost prehnane tvrzeni :tytyty: )spociva urcita jedinecnost.

Sammael

Příspěvek od Sammael » sob 14. čer 2008 23:07:58

Proč bys byla divná..mě se taky líbí...nejen že dobře hrajou,ale ta zpěvačka :love: :love: :love:

Jericho
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jericho » sob 19. črc 2008 11:22:24

Jedna z nejlepších Gothic Metalových kapel! Každý album je v nečem originální a dobře se poslouchá.... Hlavně písnička Angel of Lust z Nightbreed Of Macabria Super... A na album Pleasure and Pain jsem závislej...

John Sinclair

Příspěvek od John Sinclair » sob 19. črc 2008 14:51:59

Já tuhle kapelu asi nepochopil.Na druhou stranu,recenze ve sparku mluví přesně jako já,takže nevim...Nelíbý se mi ten hlas.

magge

Příspěvek od magge » ned 20. črc 2008 18:37:57

mám jejich celou diskografii..a rozhodně nejsou špatní. :)
mám vás dost, pořád poslouchat jak sem ta nejhorší. Víte co? Vy ste ti nejhorší, protože tak smýšlíte o ostatních! Jste ubozí!Nenávidím vás, ste banda blbečků navzájem si lozících do zadku!

Obrázek
http://www.gothic.mixzone.net

karinaut

Příspěvek od karinaut » ned 20. črc 2008 21:53:26

Psal jsem to i na "starým"...je to kýč, tahle kapela doslova svou hudbou kýč definuje.

Ad Čermák: jeden z mála ve Sparku, jenž má úroveň.

Umbra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Umbra » ned 09. srp 2009 14:13:47

Theatres zrovna počúvam asi štvrtý krát v živote a stále mi to prídu rovnako gýčovitý ako predtým. Keď začujem hocijakú pieseň z novších albumov niektoré sa mi zo začiatku nezdajú byť vyložene strašné pokiaľ si tá speváčka neotvorí hubu :-| . Príde mi, že dokonca na starších albumoch zaťahuje falošne. Čítala som, že speváčka sa počas vystúpení rezávala (možno ešte reže neviem) a dávala piť svoju krv fanúšikom.
Oveľa počúvateľnejší ako celé Theatres Des Vampires je ich projekt Militia Christi.
I am the architect of my own destruction...
:stare:

Necrotica

Příspěvek od Necrotica » pát 30. říj 2009 0:03:01

Tak upřímně , tuhle kapelku miluju...Už jen díky tomu , že pro mě má takový ´´vzpomínkový´´ význam...To , co tady zaznívá a většině se nelíbí , to právě na tý kapele miluju...Jo , Sonya vydává divný skřeky , vzdychání a kdo ví co ještě , ale to prostě z tý kapely dělá to , co jsou...Myslím , že jsou prostě jediněční a specifičtí...Sic mě poslední album zklamalo , ale nikdy nezapomenu na ty ´´hitovky´´ Lady in black , Lilith Mother Inferorum....Atd , prostě , tady je aspoň znát , že všechny ´´gothic´´ kapely nejsou tuctové a všude nezní operní hlasy zpěvačky...Tady jsem vždy našla tu šílenost a vášeň , kterou v hudbě hledám
Obrázek

Phantasmagoria

Příspěvek od Phantasmagoria » ned 09. led 2011 9:21:35

Pff, Sonya Scarlet má dobrý démonický hlas, třebaže nebéka dokonale. Ale na koncertech umí udělat dokonalou show, pálily se bible a pila krev. 8-) Prostě se nad tím kýčem povzneste. :lol:

Dneska už je neposlouchám tak moc jako na základce, sem tam si pustím srdcové skladby. :rolling:

I když je pravda, že od Anima Noir včetně to stojí za prd, není to ta "správná" atmosféra, jakou TdV mívali, než se z nich stala 'tuctová' kapela a lidi je začali škatulkovat pod 'góóóthic'. :zombie:

TdV - Dracole Waide (Čtyřjazyčná skladba/ latina, italština, angličtina, němčina)
Obrázek

Odpovědět