Tarja

Symphonic metal
Addicted to Thrash
Kontaktovat uživatele:

Re: Tarja

Příspěvek od Addicted to Thrash » úte 28. pro 2010 14:54:35

@ Vercajk - díky :-D

@ všichni - já mám Tarju (jak je vidět) moc ráda a uznávám především kvalitu, kterou zmíněný cover Poison má. Jestli ale chcete v klidu spát, ak vám nedoporučuji poslechnout si její cover na Smells Like Teen Spirit. To se teprv Kurt musí otáčet v hrobě. A když už já řeknu, že to je katastrofa, tak to katastrofa opravdu je. :-D

Já nevím, jestli by byl Alice krásná ženská...ten nos má přece jen "trochu" větší. :-D
I was nearly pure,
When I said I loved you

Obrázek Obrázek

Médea
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Médea » úte 28. pro 2010 15:10:02

Trochu větší nosík. :chjo: Nic co by nezměnila drobná plastická operace..však Tarja vypadá, že jích má už taky pár za sebou. X-P
No už raději dost..

Jinak jsem si kousek toho Poison ze zvědavosti poslechla a za takové mrvení by měl každý umělec a "umělec" být snad soudně stíhán a jako trest bych navrhovala tak deset ran holí.
Tu Nirvanu už riskovat nebudu, bych pak za ní musela jet a osobně jí nakopat.

Addicted to Thrash
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Addicted to Thrash » úte 28. pro 2010 15:27:04

Drobná? Myslím, že v Alicovém případě by to alespoň na 3. :-D Ale on by si získal uznání i obdiv s větším nosem (např. Angelina Jolie je pyskatá jako tuleň a stejně o ní tvrdí jak je sexy).

Já bych jí za to dala cenu nejvyšší! :-D Je sice pravda, že to je úplně něco jiného než ten pravý Poison od Alice a chápu ty rozporuplné reakce (to stejný jsem prožívala, když jsem si pustila cover od Arch Enemy na Symphony of Destruction. Normálně nemám ráda tu zpěvačku a poté, co jsem si poslechla tento cover ji nemám ráda ještě víc). Pro mě je Tarja metalová královna, kterou bych moc ráda chtěla vidět/slyšet. Snad se mi to jednou podaří.
I was nearly pure,
When I said I loved you

Obrázek Obrázek

Phantom

Příspěvek od Phantom » úte 04. led 2011 16:45:33

pro fanoušky Tarji doporučuju české fanstránky http://www.tarjafansite.com/ :rolling:
"Když každý moudřejší ustoupí, potom si hlupáci budou dělat, co se jim zachce."

Odpovědět