Slipknot

Těžko zařaditelný metal
Odpovědět
bobo12b

Slipknot

Příspěvek od bobo12b » sob 09. čer 2012 20:33:37

tam konečne začal corey taylor viac spievať, čo je dobré lebo má veľmi charakteristický nenapodobiteľný hlas :ano: ale slipknot ináč moc nemusím. ale songy nemajú až také zlé,

Dead Memories si vždy rád vypočujem :ano:

Obrázek

xXxcz

Re: Slipknot

Příspěvek od xXxcz » sob 20. říj 2012 2:07:07

Geryon píše:Aj podla mna je Corey slušne našlapaný spevák.Keby vyhodil tých dvoch šašov čo hrajú na perkusiach,DJ ja a zoženie nového basáka.Mohol by presvedčiť Rootha,Thompsona a Jordisona aby začali hrať konečne čosi tvrdšie a menej komerčné (black/death alebo thrash,tak by som ich z radosťou počúval) ;-)

Tak ty si uplně vedle SlipKnoTi jsou hlavně o těch dvou šašcích co ty píšeš protože na koncertech rozburcujou tak dav že to nedokáže skoro nikdo ;) píšete tu věci o tom že to poslouchají lidi co neví nic o metalu a to musím být znalec abych je mohl poslouchat? kdo mi to zakáže? líbili se mi tak sem si stáhl všechny alba a z každého alba mám svoje oblíbené songy ... ať je to all hope is gone nebo trěba Iowa ale každé album má své a každá písnička je jedinečná... Když už tu borci mluvíte trěba o Joeym že hraje na hovno a je prěceňovaný tak bych byl zvědavý jak trěba hrajete vy ;) hovno ste dokázali a soudíte bravo... Ještě styl oblečení kdo mi nakázal že musím mít dlouhé vlasy a chodit v gladách? Ať si každý chodí jak chce a nikdo eště neudělal pravidla pro poslouchání metalu ... Já chodím v Tapoutech Everlastech,Nike,Adidas,Puma,Venum... dělám MMA a jenom proto že chodím v takových značkác se mi nemůže líbit SlipKnoT? dosti směšné :)

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » sob 20. říj 2012 10:02:26

to je detinská argumentácia. poslucháči môžu kritizovať interpretov a nemusia pritom vedieť hrať lepšie než oni. a kecy typu "hovno ste dokázali a soudíte" mi pripomínajú "čo si spravil pre slovenský hiphop?"
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

xXxcz

Příspěvek od xXxcz » sob 20. říj 2012 10:39:06

Ale kdo tu tvrdí že musí umět hrát lépe než oni? Nikdo :) jenom bych byl zvědav co trěba dokážou tihle rádoby kritici :) já se přiznám nehraju na nic .... možná tak na svoje ruce a temě hraju do lidí a oni pak vydávají zvuky ... tudíž nemluvím o někom že neumí hrát já to rozlišuju na Líbí se mi a poslouchám a nelíbí se mi a neposlouchám jinak to nesoudím a když někdo hraje spoustu let profi hudbu tak to asi něco znamená on hrál když ste tahali kačera... nesuďte proboha a nebo jim to rěkněte do očí ....
Naposledy upravil(a) silmarill dne sob 20. říj 2012 18:39:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: necituj predchádzajúci príspevok.

PeopleShit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeopleShit » sob 20. říj 2012 13:33:24

Lol, však to neni žádný odsuzování, někomu se to prostě líbí, někomu se to nelíbí, někomu to příjde jako sračka (a to nejsem hater, na SlipKnoT jsem začínal).

Hans Wydle

Příspěvek od Hans Wydle » sob 20. říj 2012 17:26:14

To tu zas došla nějaká guma, co je celý den v posilovně a kritiku neunese. Časem poznáš, že některá hudba omrzí, já si je občas poslechnu, ale taky jsem toho názoru, že je to fajn spíše na začátek a časem se dostaneš k lepším, trvanlivějším věcem. A dobrý kritik není nikdy přeborníkem v oboru, to si pamatuj...
Unesl jsem strachu tuny
odešel jsem v černý svět
rány bičem od fortuny
nevrátím se nikdy zpět.
http://www.averzum.blog.cz
http://bandzone.cz/averzus
PES JE VÁLKA!

Bruto

Příspěvek od Bruto » sob 20. říj 2012 19:47:01

To je dobře že nemáš dlouhé vlasy a nenosíš glady, protože to na slipknotistech nesnáším nejvíc. A ta tvoje argumentace dokázali jste hovno, nehrajete jako oni ... Nemusím být zedník abych poznal křivou zeď. ;-)
The Most Important Thing In Life Is To Be Yourself, Unless You Can Be Batman. Always Be Batman.

Sole_Survivor_
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sole_Survivor_ » sob 20. říj 2012 22:01:22

Ať žije internetová diskuze! :bye: Onen argument "cos dokázal, že kritizuješ" je velkým mastným flekem internetových fór, všímám si toho od doby, co jsem na fóra začal chodit (cca před šesti lety). Když někdo nemá rozumný argument, tak vytáhne tenhle těžký kalibr, který všechny donutí se nad sebou zamyslet. Vlastně ani vůbec nechápu, jakej význam ten argument má, když se mi to líbí, tak si to nějak rozumně obhájím, a ne že se uchýlím k takovýmu výkřiku.
K tomu, abych mohl říct, že jsou pro mě Slipknot nudná kapela, nepotřebuju umět hrát hlavou dolů jako Joey Jordison, nebo si honit nos.
I craved your warmth,
But it was too late.
Too late you realised,
That I was in the cold.

xXxcz

Příspěvek od xXxcz » ned 21. říj 2012 11:30:37

To nazvání gumou se mi nelíbí ;) to je tak na jednu hned ze startu .... Ale uvědomte si že tady nemluvíme o tom jestli se vám to líbí ale tom že ste řekli že hraje na hovno přitom to je blbost... Hraje skvěle a je rozdíl říct neumí hrát a nelíbí se mi styl jeho hraní... btw na dlouhé vlasy sem nikdy nebyl :D já radši vidím kůži svojí hlavy :)

Bruto

Příspěvek od Bruto » ned 21. říj 2012 14:38:29

Tvoje prezentace alá, dělám tohle a tohle dostanete do držky, nebo to je na ránu hned ze startu, je hodna názvu guma, na internetu nikoho těmito kecy nevystrašíš, všichni tu mají určitou anonymitu a s těmito kecy se ti vysmějí, argumentuj místo keců. Kdyby jsi byl v metalové subkultuře alespoň trochu zběhlý mohl jsi počítat s tím že na slipknot tu bude nadávat 90% osazenstva a nemůže za to ani tak kapela jako fanoušci, když nějaká kapela hraje něco co se mi nelíbí napíšu to a dál si toho nevšímám ale když se pak objeví nějaké individuum nebo víc individuí která tu kapelu brání je hned větší sranda na tu kapelu nadávat a pomlouvat jí.
The Most Important Thing In Life Is To Be Yourself, Unless You Can Be Batman. Always Be Batman.

Odpovědět