Queen

Rock, post-rock, progressive rock, hard rock, alternative rock, noise rock, shoegaze ...
Grindall

Re: Queen

Příspěvek od Grindall » stř 17. zář 2008 15:17:46

Já tim discem myslel spíš jejich 2 megahity - I Want To Break Free a Radio Ga Ga. Discem jsem to možná trochu přestřelil, spíš by se dalo říct taneční pop :-)

Tebou zmiňované album neznám :ee:
(ale teď mi tak dochází, že ty 2 skladby jsou asi z něho :lol: )
Glass? Who gives a shit about glass?

Houďas

Příspěvek od Houďas » stř 17. zář 2008 16:34:43

nemuzu si pomoct ale nikdy sem queenum neprisel na chut

tuhyk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tuhyk » čtv 18. zář 2008 20:53:59

Randall Flagg píše: (ale teď mi tak dochází, že ty 2 skladby jsou asi z něho :lol: )

Tak to teda ani zdaleka :palka: Obě jsou z mýho nejoblíbenějšího alba The Works...

Z Hot Space je třeba Under Pressure. Což je taky jediná dobrá písnička. Celkem potom ujde třeba i Put out the fire. Ale jinak bída. Sami Queeni se potom nechali slyšet, že to byl trochu omyl, že disco bylo v tý době hodně ošklivý slovo :trueheadbanging:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku

Grindall

Příspěvek od Grindall » pát 19. zář 2008 6:04:43

Dobře, dobře, shovej tu baseballku, seknout se může každej, ne? :lol:

Já nějak detailně tvorbu Queenů neznám, takže jsem měl asi radši držet tlamu :)
Glass? Who gives a shit about glass?

karinaut

Příspěvek od karinaut » ned 16. lis 2008 17:56:28

Mám sice diskografii Queenů, ale na jediném CD, ještě z doby, kdy "vypalovačky" teprve piráti objevovali. :-D Tudíž hrozná kvalita (112kbps), ale teď stahuji znovu - ve 320kbps, páč mám Queeny hrozně moc rád. :ano:
Freddiemu patří jeden z nejkrásnějších vokálů vůbec!

Sole_Survivor_
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sole_Survivor_ » pon 17. lis 2008 10:02:57

Moje maximální srdcovka, koncert v Praze byl můj splněný sen, ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat, rvu si Queen do hlavy každý den, nelze jinak.
Novinkové album se mi taky dost líbí, dobrá rocková jízda. Mezi moje nejoblíbenější alba patří snad všechno ze sedmdesátých let. Tedy hlavně Queen, Queen II, Sheer Heart Attack, A Night At The Opera, A Day At The Races, News Of The World, Jazz. Tyhle alba u mě naprosto vedou.
To co dělali v osmdesátých letech byl kvalitní pop rock, ale třeba takovou Hot Space fakt moc poslouchat nemůžu. Třeba The Works nebo A Kind Of Magic jsou parádní desky.
Brian May je jeden z mých nejoblíbenějších kytaristů, jeho kytarový styl vždy byl a dodnes je, velmi jedinečný.
I craved your warmth,
But it was too late.
Too late you realised,
That I was in the cold.

Meresz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Meresz » pon 02. úno 2009 19:08:33

Queen som miloval keď som mal 14, v podstate som po celý čas tohto veku počúval ich tvorbu takmer denno denne :-D Ale všetky albumy nemám a veľa starých pesničiek nepoznám, ale zadovážil som si originálky Innuendo, Made In Heaven a The Works. A Hot Space? Myslím že to nie je zlý album, len ťažko stráviteľný pre ortodoxných fans. Je tam pár skutočne podarených a chytľavých pesničiek, hlavne pesnička pre Lennona (č. 7) je veľmi pekná :-)

Zodiac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zodiac » čtv 05. úno 2009 11:45:36

absolutne nesouhlasim s jejich comebackem... queen = freddie a freddie = queen... tim to pro me hasne... to je jako by Death pokracovali bez Chucka, Nirvana bez Cobaina nebo Windir bez Valfara...
Oh my baby, oh why, oh my

tuhyk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tuhyk » čtv 05. úno 2009 14:01:51

To zas ne. V tebou jmenovaných kapelách byly ty osobnosti klíčové a jediné (a pak to působilo jako pěst na oko, když jeli Death turné bez Chucka a vyřvávalo se Fuck Chuck...). V Queen ale byli všichni čtyři. Ano, není to ono bez Mercuryho, ale zase musím uznat, že Rodgers se ho jako jediný nesnaží nějak imitovat a prostě to zpívá po svém... taky proto Queen+Paul Rodgers. Mám doma dvd z reunion turné a je to vyborný. Novinku jsem ale pořád ještě neslyšel
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku

rawdark

Příspěvek od rawdark » sob 04. črc 2009 18:41:00

škoda že bol Freddy buzík a že zomrel fakt parádny rock !!! :milost,pane: najviac sa mi páčia Queen I & II a A kind of Magic
Black Metal Aldri Dør

Odpovědět