Linkin Park

Rock, post-rock, progressive rock, hard rock, alternative rock, noise rock, shoegaze ...
Catchamouse

Re: Linkin Park

Příspěvek od Catchamouse » pát 17. čer 2011 10:35:59

Hybrid Theory skvělé album, remix Reanimation ještě lepší, Meteora nejlepší a pak to jde z kopce, Minutes to Midnight podprůměr, Thousand Suns zdaleka nejhorší - vytratily se metalové a možná i rokové prvky a rap vládne. O "Colission Course" ani nebudu mluvit.

Nokturrnus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nokturrnus » pát 17. čer 2011 11:34:00

Ukáž mi tie metalové prvky na predchádzajúcich albumoch. :lol:
Obrázek
Nechovám k ľuďom nenávisť, len sa cítim lepšie, keď nie sú navôkol.

Mlask
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mlask » pát 17. čer 2011 13:09:24

treba tady riff je totalne numetalovej :-D

Nokturrnus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nokturrnus » pát 17. čer 2011 13:34:18

Prepáč, neviem, ako iní, ale ja numetal za priamu odnož metalu nepovažujem. :ee: (Čo samozrejme neznamená automaticky, že ho zavrhujem - aj keď obľúbenú skupinu v tomto žánri nemám).
Obrázek
Nechovám k ľuďom nenávisť, len sa cítim lepšie, keď nie sú navôkol.

bobo12b

Linkin Park

Příspěvek od bobo12b » sob 17. bře 2012 23:50:18

Linkin Park - 2011 - Underground 11

Obrázek

01 - YO (MTM Demo)
02 - Slip (1998 Unreleased Hybrid Theory Demo)
03 - Soundtrack (Meteora Demo)
04 - In The End (Demo)
05 - Program (Meteora Demo)
06 - Bang Three (What I've Done Original Demo)
07 - Robot Boy (Test Mix, Optional Vocal Take)
08 - Broken Foot (Meteora Demo)
09 - Esaul (Place For My Head Demo)
10 - Blue (1998 Unreleased Hybrid Theory Demo)

počúval som ich asi keď som mal 10 rokov a celkom ma aj teraz potešil tento unreleased song z albumu hybrid theory kedže to bol dobrý album spolu s meteorou. ostatné albumy sú už dosť šmejdy :zombie: (jedna z mála kapiel kde mi až tak nevadí rap. mike má príjemný hlas :winky: )

Obrázek

AnitaOnFire

Příspěvek od AnitaOnFire » pát 29. čer 2012 19:01:14

Pamatuju, jak jsem je poslouchala ještě než je kdokoli znal, protože mi táta přivezl jejich kazety ze Singaporu, kde už byli známí :)) Tenkrát hráli výborně, ale ta dnešní tvorba mě teda moc-skoro vůbec-nebere.
The Road To Hell Is Paved With Good Intentions.

BrokenAngelNumber3

Příspěvek od BrokenAngelNumber3 » sob 07. črc 2012 11:52:16

Meteora a Hybrid Theory boli ich vrcholom tvorby, teraz už to nie je to, čo to bývalo ale aj tak sa celkom dobre držia.
Music is my religion - Jimmy Hendrix

Hellguy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hellguy » stř 02. led 2013 22:04:00

Pokud tady vůbec někdo sleduje jejich tvorbu, co říkáte na nové album Living Things? Já tedy nejsem žádným zastáncem elektroniky a sem mi prostě moc nesedí. Pár songů se mi tam celkem líbí, ale spíše mě to utvrdilo v názoru, že LP jdou s posledníma albama do mainstremu a do háje.
Only death is real...

meteoraBoy92

Příspěvek od meteoraBoy92 » stř 30. črc 2014 18:55:42

Linkin Park som zacal pocuvat odo dna kedy nasadili In The End ako novinku do Deky na Markize, na druhy den som sa dostal ku kazete cez bratovho kamarata, Meteoru som potom vyzobral original CD od rodicov a tak sa vyvijala laska ku gitarovej tvrdsej hudbe. Textom som nerozumel, ale foneticky som ich ovladal bezchybne :potlesk:

Potom vydali Minutes to Midnight a ja som sa fakt cudoval co to vlastne pocuvam, nastal totalny odklon od nu-metalu a presli ku pop-rocku, kazdopadne taka Given Up alebo No More Sorrow su vyborne veci aj na koncerty, prisiel som tomuto albumu na chut az po rokoch kedy som sam zacal pocuvat alternativnejsie kapely a potreboval som si od tvrdsej hudby na cas oddychnut.

A Thousand Suns bola pre mna osobne obrovskou katastrofou, samo o sebe je album zvladnuty na vybornu, ale Chester uz nechcel stale kricat, tak nahrali elektronicku nudu a tak naviazali na seba viac fanusikov.

Living Things je akysi pokus o zapacenie sa vsetkym, aj starsim fanusikom a aj tym novym. Da sa tam najst par dobrych veci, ale inak stale je to cerenie akejsi neujasnenej predstavy o tom, co vlastne chcu hrat.

Posledny The Hunting Party je navrat ku gitarovej hudbe a Chester sa na nej nesetri, nechybaju ani klasicke radiove hity ako Until Its Gone alebo Final Masquerade. Najprv mi album nesadol ale po viacerych vypocutiach album hodnotim velmi kladne, je tam pocut naznaky prvych dvoch albumov, potom Minutes To Midnight ale aj predposlednych dvoch, ale tie nastastie len minimalne. Navyse v niektorach skladbach pocut punk-rockovy drive a je to naozaj slusna zmes toho co LP dokazu ponuknut.

V novembri pridu do Viedne a ja si po trinastich rokoch pocuvania konecne na nich zaskacem aj nazivo :rock:

Odpovědět