Pivo

Fórum k volné diskusi...
Odpovědět
PeopleShit
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek od PeopleShit » čtv 06. dub 2017 16:29:06

:lol:

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/or ... 45dbd7.gif

Jinak abych nebyl mimo téma, v poslední době jsem si vážně oblíbil Radegast a Bernard. :-)

Pest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pest » čtv 06. dub 2017 18:20:19

Radegast mi šmajukej a pan Bernarda točili v mé domovské chomutovské hospodě. Takže lajk.
Čím víc sebevrahů, tím míň sebevrahů.

zničitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zničitel » čtv 06. dub 2017 21:02:57

S těma břečkama běžte někde. Radegast teda bejvával dobrej ještě před pár lety. Pak ho ohnusnili, odhořkli a stvořili z něj europivo.

Mezi moje vcelku nedávný objevy fakt dobrejch piv řadím:
Hubertus od pivovaru Kácov. Myslím světlej a ve vlašce. Ještě dělají nejspíš tmavej a řezanej, ale na to já nejsem, tak nemůžu hodnotit. Ve skutečný výčepní podobě ovšem neznám.

Piva pivovaru Malt (jižní Čechy). Světlý, pšeničný i IPA, nemůžu se rozhodnout, který bych hodnotil nejlíp. Prodávaj se v litrovejch petkách a maj hutnej šmak malýho pivovaru. Bohužel jsem je pil i čepovaný na pivních slavnostech a kvalita byla dost špatná, takže jenom v PET 8-)
Už nikdy nebudu pít!

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » čtv 06. dub 2017 21:27:51

nie som síce znalec, ale pivo v PET fľaši je pre mňa synonymom low costu.
predpokladám ale, že záleží aj od kvality PET fľaše (dávnejšie mi to vysvetľovala jedna obchoďáčka z Coca Coly).
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

PeopleShit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeopleShit » čtv 06. dub 2017 21:54:15

Hubertus mi také vcelku jede, táta si ho kupuje neustále. :angrybye:

zničitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zničitel » čtv 06. dub 2017 21:58:23

silmarill píše:pivo v PET fľaši je pre mňa synonymom low costu

To chápu a kladu si otázku, o kolik by to pivo bylo ještě lepší, bejt ve skle. Ale už takhle je daleko lepší než většina sortimentu ve skle a to mi úplně stačí. Co se týká low cost, tenhle předsudek vyvrátí spíš vyšší cena. Za petku tý pšenice od Maltu dáte třeba kolem 70 kaček a to, prosim, v Ternu.

Btw, Hubertus od Kácova se taky dá sehnat v petce a taky stojí za to.

našel jsem nějaký fotos:

Obrázek

Obrázek

:chlast:
Už nikdy nebudu pít!

dwave

Příspěvek od dwave » čtv 06. dub 2017 23:04:54

Hubertus velmi chválím, byť ho znám jenom z plastu. Minulý rok na MoR jich cestou padlo 8 a bylo mi fájn. :kuksemkuktam:
Z dalších lokálních piv mě napadá Primátor 11°, dále Březňák, Kocour, Chotěboř, Konrád, Pernštejn a tak. :pivo:
„Papež si na mě stěžuje? A kolik má divizí?“

Obrázek

http://blackcatacombs.blogspot.cz/

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » sob 08. dub 2017 20:01:11

rebelx1:
Intelektuále? Chachááá :lol: V žádném případě to neměl být nějaký útok na tvojí osobu. Ale viditelně, podle tvé reakce, nemáš všeobecný přehled, netušíš, nevíš, a jen tak kolem sebe prskáš, pravděpodobně jsi i mdlý duchem, holt takový rebel iks.

Ale zpět k tématu - pivo v plastu. I když se všude vyhlašuje, že moderní plastové obaly nedegradují pivo do nich stáčené, pro mě jako pro člověka který má pivo více než rád a který nepije pivo pro to aby se ožral, pro mě to je prostě degradace toho nápoje. Přesně jak psal sil, low cost pro vagabundy.

zničitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zničitel » ned 09. dub 2017 12:22:47

Myslím, že se všichni shodnem na tom, že dávat pivo do plastu je nedůstojné, o tom žádná ;-) . Jestli je CHUŤOVĚ degradované to je diskutabilní (já už jsem se přesvědčil, že to mnohdy nepoznám), spíš bych řekl, že jde o to, kolik v tom plave ftalátů a to v malý koncentraci podle chuti nepoznáte.
Co vadí mě a co považuju za low cost, je pivo v plechovce. To je hnus fialovej právě i chuťově a použitelný jenom jako zoufalý cestovní řešení.
Už nikdy nebudu pít!

Pest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pest » ned 09. dub 2017 13:41:53

Jedna paní povídala, že petka pivu neublíží. A takové nasávání z rovnou z petky, kdy čtvrtina je tim věčnym obracením zvětralá tak, že by ho ani stará Blažková z rána nepila, má taky něco do sebe. :chlast:
Čím víc sebevrahů, tím míň sebevrahů.

Odpovědět