OT

Fórum k volné diskusi...
Odpovědět
KOTAS666

Re: OT

Příspěvek od KOTAS666 » úte 24. pro 2013 12:36:30

Prečo by som mal hneď veriť niečomu čo napíše "istý" biochemik na svojom blogu. Takých kokotín môžem popísať aj ja koľko chcem. Vedci toho napíšu a vyvrátia.

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » úte 24. pro 2013 14:13:00

kotas, lenže to nebola žiadna fikcia "istého" biochemika - on len zrozumiteľnou formou zhrnul a podal vedecké fakty tak, aby ich pochopili aj bežní čitatelia ktorí ešte nepitvali embryá v rôznom štádiu vývoja. kapiš?
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

ancq
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ancq » úte 24. pro 2013 21:04:49

napriek tomu by sa to aj tak dalo brat s rezervou.. veda je o hypotezach a ich vyvracani/potvrdzovani..

navyse.. je to podobne ako pri diskusiach o ockovani.. su 'lekari', kt. su tiez v ramci antivax komunity. a ludia maju tendenciu im verit (vsak ked to povedal lekar, musi to tak byt).. ale potom sa zisti, ze dani lekari nemaju odbornu prax v danej imunologickej oblasti prip. nikdy nepublikovali vo vedeckom svete (nejaky blog, kniha, rozhovor v casopise sa nepovazuju za odborny clanok)..

cize.. ak najdeme odborny clanok aj s diskusiou inych odbornikov v oblasti, mozeme zacat verit tomu, ze embryo sa spociatku vyvija ako zenska forma existencie..
:bm:

Bruto

Příspěvek od Bruto » stř 01. led 2014 5:41:57

Pouze si potřebuji někde výlet srdéčko, takže to ani nečtěte, budou to hrozné hovna která nikoho nezajímají, mě se ale uleví. ;-)

Momentálně si nadávám do hrozných čuráků, koňomrdů, dementů a impotentních henlainovců. Mám rád jednu holku, je fajn, hezká, chytrá, sympatická, prostě baba jak má být. Dnes (včera) k nám (do hospody) slavit silvestr (je to kamarádova sestřenka, takže kde spát měla(o to nešlo(částečně))) začátek večera probíhal dá se říct podle mých představ, kecali jsme, smáli jsme se, popíjeli jsme, prostě fajn, tak to ubíhalo až do půlnoci (přípitek, novoroční polibek,...) po ní se zmínila že jí mrzí že nedorazil můj dobrý kamarád ( v tu chvíli mi bylo jasný že je něco špatně) no nic bavili jsem se dál. Zlom nastal když konečně dorazil, začla se ke mě lísat (nevím jak to jinak říct) no a prostě se chovat tak aby můj dobrý kamarád nabyl podezření že spolu něco máme, aby žárlil nebo tak něco. On byl uplně na sračky, KO, to je jedno ale mě to začínalo srát, jenže já kráva jedna zakoukaná jsem si užíval každý moment s ní a začalo mi to být jedno, no prostě debil. Blablablablabla, přeskočím pár událostí, prostě jsem se kolem pátý zbalil a že jdu dom, podal si ruce s kamarády, s ní si vyměnil polibek (což mě sere nejvíc) a šel, dobrému kamárádu popřál vše nejlepší do nového roku (měl jsem chuť mu rozkopat držku, jenže je to kamarád) a šel. Teď si tu vylévám srdéčko a nadávám si, že jsem mu měl dát do držky, jenže má to cenu ? Kvůli ženský ? No... silvestr fajn a zároveň vyloženě na hovno.

Vypsal jsem se, srdéčko si vylil, jsem spokojen a nikoho to netrápí protože nějakej Bruto je akorát plesnivá kunda, čágo :bye:
The Most Important Thing In Life Is To Be Yourself, Unless You Can Be Batman. Always Be Batman.

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » stř 01. led 2014 10:03:49

prečo si mu mal dať do držky? zmenilo by to niečo? veď ona ťa má aj tak u riti, chcela len jeho a teba využívala len na to, aby zabila čas kým on nepríde a potom aby začal žiarliť. takže by si ju nezískal, len by si stratil kamaráta.
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

Bruto

Příspěvek od Bruto » stř 01. led 2014 11:19:09

Možná bych je nemusel vídat jestli se dají dohromady :-DD
Jsem akorát nasranej, nic víc. Tady jsem se vypsal, takže budu mít pocit že to můžu vymazat z hlavy.
The Most Important Thing In Life Is To Be Yourself, Unless You Can Be Batman. Always Be Batman.

Médea
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Médea » stř 01. led 2014 11:25:03

Bruto, je možné, že se zrovna nemáš rád, ale nazvat sám sebe kundou plesnivou je trochu drsný. :-DD Nebo se jedná o tu nově zjištěnou formu sebepoškozování a slyšet, že jsi kunda plesnivá a nikoho nezajímáš, chceš? :winky:

Jsem si letos umanula, že chci mít živý stromeček, protože jsem vždycky všude měla jen uměláka. A on se mi pomstil, celej opadal a ty jehličky nejde dostat z koberce. :-/

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » stř 01. led 2014 11:43:31

médea: trest matky prírody? :-D
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

ancq
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ancq » stř 01. led 2014 11:56:45

bruto, suhlasim tuto so silmarillom..
dievcatu sa zrejme pacil iba ten kamarat a myslela si, ze ak sa ti bude venovat, on o nu zacne mat zaujem. prepokladam, ze kedze bol kamarat na sracky, ani si nestihol vsimnut, ze ona 'riesi' niekeho ineho..
preto tiez nerozumiem tomu, preco by si mu mal dat do drzky..

silmarill píše:prečo si mu mal dať do držky? zmenilo by to niečo? veď ona ťa má aj tak u riti, chcela len jeho a teba využívala len na to, aby zabila čas kým on nepríde a potom aby začal žiarliť. takže by si ju nezískal, len by si stratil kamaráta.
:bm:

Médea
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Médea » stř 01. led 2014 12:13:45

silmarill: Možná pomsta Ducha Vánoc.

Jak jsi psal o těch mužích a ženách. Tak jsem posledně četla o nějakém výzkumu, který údajně potvrdil poměrně velké rozdíly mezi mužským a ženským mozkem. Jenže teď je to zas jinými vědci vyvraceno, nebo upravováno s tím, že rozdíly jsou možná dané tím, že se mozek neustále trochu mění vlivem života, jaký vedeme a tak se vlastně dohadují, jestli dřív bylo vejce nebo slepice. Jestli "přírodou předem dané" rozdíly mohou za ony odlišnosti, nebo jestli se ty vytváří tím, že jsme od mala k něčemu vedeni, něco se od nás očekává a tím směrem se náš mozek rozvine. Každopádně je to celé tak složitá problematika, že bych nebrala nic jako definitivní pravdu.
Osobně bych lidi nedělila ani tak zásadně na muže a ženy, jak to neustále děláme, i když chápu, že na to naše primitivní společnost fakt není připravena a možná ani nikdy nebude.

Odpovědět