Ona hledá jeho

Rádi byste tady našli lásku? Nebo jen chcete poznat nové kamarády? Zkusit to můžete zde.
Odpovědět
Bruto

Re: Ona hledá jeho

Příspěvek od Bruto » pon 24. zář 2012 22:02:40

Sibilla: To internetové trollení netřeba brát vážně. Ve škole, inu jak se to vezme, jakožto elektrotechnik nemáme ve třídě jedinou dívku a mezi námi chlapci je to "trollení" nebo spíše vysírání zcela běžné a baví se tím celá třída. Je to spíš zábava a se šikanou, s kterou se nejspíš potýkáš ty, to nemá nic společného, někdy si říkám jestli je to opravdu 3. ročník střední školy a ne spíš nějaké zvláštní. A k tomu že toho máš ve školním životě dost ti můžu říct pouze že pomsta je sladká. A myslím že nějaká ta pomstička z tvé strany dokáže ledacos změnit. Nebo to spíš příjde mě protože jsem zákeřný člověk který nemá rád nikoho a nic :twisted: Chce to zaujmout určitý postoj a ono se to otočí.

Toustík: Na Médeu jsem samozřejmě nezapoměl ale to je trochu jiný lvl :lol:
The Most Important Thing In Life Is To Be Yourself, Unless You Can Be Batman. Always Be Batman.

Umbra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Umbra » pon 24. zář 2012 22:07:59

Cheas píše:Z vlastní zkušenosti vím, že na tohle je prostě nejlepší překonávat to. Jedeš busem? K někomu si sedni a oslov ho. Čekáš na zastávce? Zeptej se někoho na hodiny a pokračuj v rozhovoru dál... prostě začni přirozenými činnostmi pak to postupně půjde. Pokud nejsi vyloženě celé dny doma, tak příležitostí k mluvení je až až. Navíc, co jsem poznal Moraváky, jsou docela výřeční...to ti dost ulehčuje situaci.

Z vlastnej skúsenosti, nejaké prekonávanie nepomáha. Nedokážem viesť s cudzími ľuďmi zmysluplné rozhovory a keď som sa snažila začleniť do spoločnosti viacerých ľudí, tak som si prišla ešte viac sama. :-)

KOTAS666, dúfam že neštuduješ na UCM v Trnave.
I am the architect of my own destruction...
:stare:

KOTAS666

Příspěvek od KOTAS666 » pon 24. zář 2012 22:09:55

nie neštudujem.

Sybilla

Příspěvek od Sybilla » pon 24. zář 2012 22:12:01

Toustík: V té jsem už 17 let :)

Bruto: Ano, já vím, většinu věcí na internetu netřeba brát vážně.
Víš, já se mstít neumím, respektive jsem byla vychována přijímat s pokorou jakoukoliv facku a ještě za ni děkovat (více to rozebírat nechci, už tak jsem tu odhalila víc ze svého soukromí, než jsem původně zamýšlela). Další důvod, proč někoho hledám. Podvědomě hledám ochránce, ať už to zní jakkoliv ujetě.
"Síla je moc! Dobývej, rabuj a znič slabé! Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Žádní bohové, žádní vládci. Znalost je síla a síla je svoboda. Vstup do prázdnoty. Osvícení může být dosaženo pouze pokud se tělo vyprostí z okovů fyzické touhy. Čas je náš spojenec, protože vše živé musí jednou umřít..."

Umbra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Umbra » pon 24. zář 2012 22:15:04

KOTAS666: Odľahlo mi. Nemusel by si niekto zo školy čítať, čo tu píšem. :-D
I am the architect of my own destruction...
:stare:

Cheas

Příspěvek od Cheas » pon 24. zář 2012 22:22:34

Bruto píše:...někdy si říkám jestli je to opravdu 3. ročník střední školy a ne spíš nějaké zvláštní. ..

Něco takového si říkám i já...akorát, že jsme ajťáci a máme ve třídě jednu holku. :lol:

Umbra: Já se necítím být asociál (tím tě nechci označit za asociála, i když to tak může vyznít), ale nikdy jsem neměl potřebu sám navazovat kontakty...vždy to za mě obstarali kamarádi. Když jsem se pak stěhoval 400km pryč, musel jsem se přizpůsobit. A jde to, když se chce, né, že né. :-)
Naposledy upravil(a) Cheas dne pon 24. zář 2012 22:28:12, celkem upraveno 1 x.

Jak pes...
Já na Deviant Artu... | Já na Steamu...

Obey your Hamster!

Bruto

Příspěvek od Bruto » pon 24. zář 2012 22:26:51

Sybilla : To je potom těžké když se neumíš mstít, tak se nemsti buď prostě jak se říká svině :-D Já nevím, spousta lidí si stěžuje na šikanu ale mě to nikdy nepřišlo, lidi nešikanuji nemám to zapotřebí ale jakmile se do mě někdo opře tak mu to vrátím dvakrát a on si to příště rozmyslí, asi to bude tím že jsem vcelku optimista. Takhle si alespoň uvědomuji že to nemá každý lehký a třeba někomu v tomhle pomůžu, i když to většinou nejde. Tohle už je trochu dost OT sice zajímavé téma ale sem nepatří aby jsme nerozezlili velké moderátory 8-O
The Most Important Thing In Life Is To Be Yourself, Unless You Can Be Batman. Always Be Batman.

Sybilla

Příspěvek od Sybilla » pon 24. zář 2012 22:35:17

Bruto: Pravda. Nejvyšší čas odejít.

Pochybuji, že se tu někdo takový najde, ale kdyby přece jen někoho zajímala moje maličkost a moje názory, zprávy si budu číst.

Sbohem, lidi :)
"Síla je moc! Dobývej, rabuj a znič slabé! Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Žádní bohové, žádní vládci. Znalost je síla a síla je svoboda. Vstup do prázdnoty. Osvícení může být dosaženo pouze pokud se tělo vyprostí z okovů fyzické touhy. Čas je náš spojenec, protože vše živé musí jednou umřít..."

Toustík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toustík » pon 24. zář 2012 22:36:54

A šáteček
Jak pes...

shadow...of the past

Příspěvek od shadow...of the past » pon 24. zář 2012 22:56:40

Sybilla píše:

Sbohem, lidi :)

Škoda... ;)
K tomu hledání.. hlavně to neuspěchej a netlač na to.. lepší být sama, než s nějakým volem ;)
Obrázek
"there are no heroes... in life, the monsters win"
Sansa Stark

Odpovědět