Ona hledá jeho

Rádi byste tady našli lásku? Nebo jen chcete poznat nové kamarády? Zkusit to můžete zde.
Odpovědět
Toustík
Kontaktovat uživatele:

Re: Ona hledá jeho

Příspěvek od Toustík » pon 24. zář 2012 21:14:09

Jsem prostě k sežrání no, jako každý správný Toust...

Cheas: *brofist

chudák robert, by po prvním kontaktu aktivoval auto-destrukční systém
Naposledy upravil(a) Toustík dne pon 24. zář 2012 21:21:41, celkem upraveno 1 x.
Jak pes...

Sybilla

Příspěvek od Sybilla » pon 24. zář 2012 21:14:56

Cheas: Nemyslím si, že ten by mě zvládl obejmout a políbit mě. Ale možná, když pár let počkám, začnou se takoví dělat X-D
"Síla je moc! Dobývej, rabuj a znič slabé! Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Žádní bohové, žádní vládci. Znalost je síla a síla je svoboda. Vstup do prázdnoty. Osvícení může být dosaženo pouze pokud se tělo vyprostí z okovů fyzické touhy. Čas je náš spojenec, protože vše živé musí jednou umřít..."

Cheas

Příspěvek od Cheas » pon 24. zář 2012 21:17:49

Tak nafukovací panic.

Jak pes...
Já na Deviant Artu... | Já na Steamu...

Obey your Hamster!

Bruto

Příspěvek od Bruto » pon 24. zář 2012 21:19:58

Toustík: Podle mého názoru byl zde největší troll Pest ale po dnešku měním názor a prohlašuji tě za svého Trolla číslo 1 zde na fóru :potlesk:

Stejně mi přijde hrozně vtipné jak to tady vydrží uplné minimum osob ženského pohlaví.

Sibilla : Přeju hodně štěstí v hledání, třeba se ti to povede. A tak trochu OT ale když už se loučíš dám ti pár tipů k hudbě i četbě, Z hudby zkus např. Manegarm,Windir,Metsatoll a moje nejoblíbenější Moonsorrow, z knih ti doporučím český kult Mistra Kulhánka či Mistra Žambocha, třeba jsi o nich slyšela. Samozřejmě mistry jako je Sapkowski, Tolkien, Martin netřeba snad ani zmiňovat.
Naposledy upravil(a) Bruto dne pon 24. zář 2012 21:26:10, celkem upraveno 1 x.
The Most Important Thing In Life Is To Be Yourself, Unless You Can Be Batman. Always Be Batman.

KOTAS666

Příspěvek od KOTAS666 » pon 24. zář 2012 21:25:22

ne troll ale trotll X-D

Sybilla

Příspěvek od Sybilla » pon 24. zář 2012 21:30:18

Eeh .. no, myslím, že jednu z těch záležitostí budu dále vyřizovat ručně a ten zbytek nějak oželím. Kdo potřebuje cítit živočišné teplo, kdo potřebuje dalšího člověka? ^^

Bruto: No, já bych tu s vámi i kecala, docela se mi tu mezi vámi líbí, ale přišla jsem sem za jediným účelem, a to podívat se, jestli se tu nevyskytuje nějaká spřízněná duše. Takového dojmu se nenabyla, stejně jako jsem nenabyla dojmu, že jsem zde vítána. Tož tak :)
Děkuji, prozkoumám to :)
"Síla je moc! Dobývej, rabuj a znič slabé! Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Žádní bohové, žádní vládci. Znalost je síla a síla je svoboda. Vstup do prázdnoty. Osvícení může být dosaženo pouze pokud se tělo vyprostí z okovů fyzické touhy. Čas je náš spojenec, protože vše živé musí jednou umřít..."

Bruto

Příspěvek od Bruto » pon 24. zář 2012 21:41:27

No nejsi vítána, jak to vezmeš, já osobně tu na fóru jsem téměř každý den více než rok ale na mých příspěvcích to není moc znát, ale ekosystému zde jsem dá se říct porozuměl a podobné reakce na někoho kdo se představí jako ty (není myšleno ve zlém, jen to tady není moc obvyklé) jsem čekal a vcelku se na nich plavím. Čekal jsem kdy se zde objeví již výše zmiňovaný Pest ale kde nic tu nic, pro tebe nejspíš dobře. Ale bylo by vcelku zajímavé aby jsi tu rozvířila vody svými názory u kapel atp., alespoň by to tady tak neupadalo když tu teď poslední dobou není Médea. A nám spíše čtenářům by přibyl materiál pro zasmání nebo i zamyšlení. Ale bohužel pro nás hledáš seznámení což se ti tady nejspíš nenaskytne, tak snad někdy až se budeš nudit něčím přispěj i jinam nežli do seznamky aby jsme se nenudili.
The Most Important Thing In Life Is To Be Yourself, Unless You Can Be Batman. Always Be Batman.

Toustík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toustík » pon 24. zář 2012 21:43:13

Zrovna teď bych tu Médeu ocenil :-DD A Pest se vyjádří později :-DD To tu zas rozsekne hah :lol:

Toustík: Podle mého názoru byl zde největší troll Pest ale po dnešku měním názor a prohlašuji tě za svého Trolla číslo 1 zde na fóru

Pochybuju, ale dík :-D. Na Médeu jsi zapomněl nebo co? :-D
Jak pes...

Sybilla

Příspěvek od Sybilla » pon 24. zář 2012 21:54:04

Bruto: Díky Ti, ale nemyslím si, že mé další čeření zdejších vod by bylo zajímavé. Možná bych i ráda přispívala a podělila se o svůj názor, ale o nezájem anebo případně posměch opravdu nestojím. A už vůbec nestojím o to, abych se zde s někým hádala či aby mě někdo "trollil" a smál se mi. Toho mám až až v běžném, školním životě :)

Toustík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toustík » pon 24. zář 2012 21:59:05

Sybilla píše:ale o nezájem anebo případně posměch opravdu nestojím. A už vůbec nestojím o to, abych se zde s někým hádala či aby mě někdo "trollil" a smál se mi. Toho mám až až v běžném, školním životě :)

Vítej do reality X-D
Jak pes...

Odpovědět