Ona hledá jeho

Rádi byste tady našli lásku? Nebo jen chcete poznat nové kamarády? Zkusit to můžete zde.
Odpovědět
Sybilla

Re: Ona hledá jeho

Příspěvek od Sybilla » pon 24. zář 2012 23:00:04

shadow...of the past: Ba ne, škoda to není :)

Nemusíš mít strach, jsem sice blbá v mnoha věcech, ale v tomhle ne ;)
"Síla je moc! Dobývej, rabuj a znič slabé! Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Žádní bohové, žádní vládci. Znalost je síla a síla je svoboda. Vstup do prázdnoty. Osvícení může být dosaženo pouze pokud se tělo vyprostí z okovů fyzické touhy. Čas je náš spojenec, protože vše živé musí jednou umřít..."

shadow...of the past

Příspěvek od shadow...of the past » pon 24. zář 2012 23:10:58

Sybilla píše: jsem sice blbá v mnoha věcech, ale v tomhle ne ;)

Tohle přesně jsem si v 18.-ti myslela taky.. 8-) :lol: ;-)

Pro mně to škoda je.. hezky píšeš, a obecně holek je zde málo.. alespoň těch aktivních, kterých věty mi dávají smysl ;-)
Obrázek
"there are no heroes... in life, the monsters win"
Sansa Stark

the_Bloody
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od the_Bloody » pon 24. zář 2012 23:25:27

Toustík píše::lol: :ano:

Do pekel ty trolle, já jsem si srandu nedělal : -)

Syb: určitě je škoda, že to tu nezkusíš. Za chvilku poznáš, jak se kdo chová a pak už to chce jen nadhled. Dřív jsem byl taky velkej introvert, a určitě jsem zčásti furt, ale dost pomohlo zkusit to překonávat. Třeba jsem viděl ve škole slečnu, jak si čte Divoký a Zlý. Chvilku na ni koukám, seberu odvahu, oslovím ji, pokecáme o tom, jak ke knize přišla, co na ni říká a tak. Za pět minut bylo po všem a už jsem ji nikdy neviděl. ALE, dodá to člověku potřebný sebevědomí, aby to příště zkusil zas a bylo to navíc snazší. No, hodně štěstí : -)
Close the world, Open the nExt

Yondys

Příspěvek od Yondys » sob 24. lis 2012 0:18:18

Ahoj, je mi 18, hledám někoho z prahy, na dopisování, pokecat, kamarádství, třeba i vztah

Rob Halford

Příspěvek od Rob Halford » ned 19. kvě 2013 22:26:20

Sybilla píše:Bruto: Díky Ti, ale nemyslím si, že mé další čeření zdejších vod by bylo zajímavé. Možná bych i ráda přispívala a podělila se o svůj názor, ale o nezájem anebo případně posměch opravdu nestojím. A už vůbec nestojím o to, abych se zde s někým hádala či aby mě někdo "trollil" a smál se mi. Toho mám až až v běžném, školním životě :)
Ahoj ...jsem tu poprvé a neznám terén...potřebuju světlo z temnot...jsi světluška?

Metalizer

Příspěvek od Metalizer » ned 26. kvě 2013 20:22:47

Mám takový tušení že jsem tu nejmladší :twisted: :twisted: :twisted:

Petra

Příspěvek od Petra » sob 20. črc 2013 13:02:26

Popovídá nezadaný kluk od Brna, který se chce seznámit? vážný vztah, je mi 25 let let, dlouhovlasá bruentka

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » sob 27. črc 2013 15:33:10

Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď ;-( X-D

Sybilla

Příspěvek od Sybilla » čtv 08. srp 2013 1:08:56

Keelah, ono je to tu pořád?
Od srdce jsem se zasmála ... :-D

Ale abych nebyla úplně OT: Najde se někdo z jihu Moravy, koho bych mohla drtit v Heroes of Might and Magic III a kdo by byl hoden titulu "vhodný doprovod na akce" udělovaný mými rodiči? :-D

Nejde mi ani tak o to někoho najít jako o to vychutnat si zase jednou vaše kecy :winky:
"Síla je moc! Dobývej, rabuj a znič slabé! Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Žádní bohové, žádní vládci. Znalost je síla a síla je svoboda. Vstup do prázdnoty. Osvícení může být dosaženo pouze pokud se tělo vyprostí z okovů fyzické touhy. Čas je náš spojenec, protože vše živé musí jednou umřít..."

Pest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pest » pát 09. srp 2013 16:21:17

WelCUM back!
Čím víc sebevrahů, tím míň sebevrahů.

Odpovědět