Doporučené skupiny

Novinky a oznámení týkající se fóra.
Odpovědět
umrlec
Administrátor fóra

Doporučené skupiny

Příspěvek od umrlec » ned 14. úno 2010 15:47:25

Takže, jelikož mi po zkouškovém období zbylo trochu času, rozhodl jsem se trochu oprášit PHP a udělat zase nějakou novou funkci pro fórum. Jedná se o Doporučené skupiny a funguje to následovně.

V každém hudebním fóru se teď objevila tabulka, ve které se bude zobrazovat pět témat pěti nejdoporučovanějších skupin. Pokud chcete doporučit nějakou skupinu, stačí přejít do jejího tématu a vpravo nahoře kliknout na odkaz "Doporučit skupinu!", tím se započte vaše doporučení. Každý registrovaný uživatel může každou skupinu doporučit pouze jednou. DOPORUČENÍ NELZE VZÍT ZPÁTKY.

Akorát teď jsem si uvědomil, když už jsem to naostro zprovoznil, že to bude blbnout při přesouvání tématu do jiného fóra - doporučení pro danou skupinu zůstou v původním fóru. No budu to muset nějak vyřešit.

umrlec
Administrátor fóra

Re: Doporučené skupiny

Příspěvek od umrlec » ned 11. črc 2010 17:43:35

Odstranil jsem bug, který způsoboval, že i vyhledávací roboti mohli doporučovat skupiny a smazal jsem neplatná doporučení, kterých bylo 4437 :omg: :omg: A mně se přes 5000 doporučení zdálo podezřelých. :lol: Omlouvám se všem, že jsem vás svým mizerným programátorským umem uvedl v omyl. :ninja:

Odpovědět