Star Wars

Sledujete rádi filmy? V tomto fóru si o nich můžete popovídat.
Odpovědět
Ensom
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars

Příspěvek od Ensom » sob 17. črc 2010 18:25:23

No, vidím, že to nemá zmysel. Ako som spomínal vyššie s tou palicou na psa... Zjavne ti tam chýba telefonát Anakina matke, kde si podebatujú ako sa kto má a čo mali na obed, atď. Vo filme sa človek musí zmieriť s tým, že kvôli stopáži si niektoré veci musí domyslieť. "Náročnému" divákovi, ktorý potrebuje mať rozobratý každý detail, vyhovejú asi len mexické telenovely.

Médea
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Médea » sob 17. črc 2010 18:31:06

Domýšlet si umím, nepotřebuju sáhodlouhé vysvětlení děje..ale tohle není chybějící děj, ale špatný scénář..každý syn, mít jen nepatrnou možnost by své matce pomohl a on ty možnosti prostě měl.
A pak debiních scének alá telenovela bylo hlavně v druhé epizodě hromada.

Ensom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ensom » sob 17. črc 2010 18:37:07

A ešte stále sa divíš, že sa stal Darth Vaderom?
Inak howgh. Tebe na jednej strane vadí, že nebol dobrým synáčikom a na druhej, že nemal dôvod stať sa Darth Vaderom. Skrátka zle vymyslená postava :chjo:

Médea
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Médea » sob 17. črc 2010 18:45:23

Myslím že tohle nemá cenu, jestli se ti zdá jeho postava dobře vymyšlená, tak mě jako víc dalších věcí přišla prostě nedomyšlená a chovající se naprosto nepochopitelně a nic mě o nějaké vnitřní logice jeho chování nemůže přesvědčit (jo jasně může za to kodex a temná strana..to vysvětlí naprosto vše i šíření zvuku ve vzduchoprázdnu), ale když to nevidíš, tak to holt nevidíš..

Brest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brest » ned 18. črc 2010 12:12:28

Je to scifi, všechno nemusí dávat smysl. ;-)
Ságu Star Wars mám rád. Úsměvné je jak Darth Vader zabije Imperátora, hození do díry je nic moc, čekal jsem epický souboj. Prostě je to kultovní sága.

Darth Eternal Hatred

Příspěvek od Darth Eternal Hatred » úte 20. črc 2010 10:23:39

mohli jí vykoupit, ale nevykoupili protože jediové bývají odvádění do řádu jako malé děti, co si nepamatují na rodiče. taky si rodiče neberou ss sebou. Jediové mají výslovně zakázáno jakékoli sňatky, vztahy atd, jak milostné tak rodičovské! Jo je pravda že třeba Ki-Adi Mundi měl manželku a děti, to byla vyjímka (nevím proč, tuším že kvůli nějakým tradicím té rasy...) ale jinak se ženit nesměli! jinak by je vyhodili z řádu. Nebo mohli dobrovolně odejít (tuším že A´sharad Hett odešel na Tatooine a přidal se k tuskenům...)
takže, proto si Anakin nesměl s sebou vzít mámu. Protože to bylo zakázané.
Ale pravda je, že mi furt vrtá hlavou proč jí nevykoupili jak píše meda (mohl jí koupit nějaký uchyl místo hodného farmáře...) a nedarovali jí svobodu na Tatooinu... že královna nezaplatila... jo nesměl si jí vzít s sebou ale mohli jí vykoupit.. nevím koukněte na woookiepedii, tam to třeba bude vysvětlené...

A co se týče Darth Maula taky mě štvě že z něj udělali jednohubku,nevýrazného záporáka z jenoho dílu :evil: :evil: je to moje nejoblíbenější postava a štve mě jaxe každý vysmívá že tam byl jen "pár vteřin"...
O něco starší, o něco nasranější, o něco zpruzenější

Médea
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Médea » úte 20. črc 2010 17:09:23

Nepsala jsem nic o tom, že by jí měl vzít sebou, jen někoho poprosit, aby jí vykoupil..boha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asi řád Jedi vyžaduje se na všechny totalně vys... a nechat je i v případném ohrožení života že?
Je to prostě naprosto dokonale bezchybný snímek a kdo si to nemyslí, je asi dement.. X-P ( >:-( )

Duuk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duuk » úte 20. črc 2010 19:55:30

Úsměvné ale je, že jsi svou trýznivou litanií o (zatím) třinácti příspěvcích oživila téma. ;-) :lol: Myslím, že by byla škoda na základě několika chyb odsoudit celou sérii, zvláště když podobnými nedostatky trpí snad každý film s nálepkou scifi/fantasy/komix...
Na druhou stranu ti musím poděkovat, díky tvé urputnosti jsem se odhodlal někdy v budoucnu podívat na poslední dva díly, které jsem ještě neviděl. :svicka: :-DD
Kruppe pokračoval v cestě, znalec jedlých pochoutek stovky kultur, s výrazem spokojené radosti na kulatém obličeji.

Médea
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Médea » stř 21. črc 2010 7:37:42

No vidíš jak jsem užitečná, to už jsi druhý. :-DD
A pak já jsem nic neodsoudila (teda rozhodně ne starou trilogii), ale to by jsi si ty moje posty musel nejdřív přečíst a vnímat trochu obsah. :-P

Duuk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duuk » stř 21. črc 2010 17:42:00

To první byla spíše nadsázka...a netvrď mi, že ses tak rozepsala jen z nudy. Popravdě ale není lehké z tvých postů vnímat cokoliv jiného, než že držíš v ruce hůl a scénář to schytá. ;-)
Kruppe pokračoval v cestě, znalec jedlých pochoutek stovky kultur, s výrazem spokojené radosti na kulatém obličeji.

Odpovědět