Vikings (TV Seriál)

Sledujete rádi filmy? V tomto fóru si o nich můžete popovídat.
Odpovědět
Metallord
Kontaktovat uživatele:

Vikings (TV Seriál)

Příspěvek od Metallord » ned 17. bře 2013 10:44:17

Obrázek
Akční / Drama / Historický
Irsko / Kanada, 2013, 9x60 min
Hodnocení - 82%

Režie: Johan Renck
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Gabriel Byrne, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, Vladimír Kulich

Nový historický seriál z dielne Michaela Hirsta, autora seriálov Tudorovci (2007-2010) a Camelot (2011).
Vikings sledujú dobrodružstvá Ragnara Lothbroka (Travis Fimmel), ktorý bol najväčším hrdinom svojej doby. Predstavujú výpravné prerozprávanie severských ság o Ragnarovi, jeho vikingských spolubojovníkoch, rodine a ukazujú jeho nástup na pozíciu kráľa všetkých kmeňov Vikingov. Ragnar nie je iba neohrozeným bojovníkom, ale zosobňuje aj severské tradície spočívajúce v oddanosti bohom. Podľa legendy totiž Ragnar nie je nikto iný, než priamy potomok Odina, vládcu všetkých bohov a boha vojny a bojovníkov.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Bregan

Re: Vikings (TV Seriál)

Příspěvek od Bregan » sob 25. kvě 2013 14:45:09

Sledovali jste? Podle mě kvalitní seriál, i když má trošku plytší děj. Bohužel se nemůžu ubránit srovnávání s GoT, na které je prostě samozřejmě znát předloha a vedle které tak Vikingové vypadají, co se příběhu týče, dost "lacině".
Hlavně v závěru seriál dost ztratil tempo. Člověk by čekal nějaké pořádné vyvrcholení a méně předvídatelné zvraty, prostě důvod těšit se na další řadu, ale ono ne.
I tak stál za shlédnutí. Jinak já seriály moc nesleduji a tohle je jeden z mála, který mne dokázal zaujmout
One of the lost ones.

Bruto

Příspěvek od Bruto » sob 01. čer 2013 1:44:00

Seriál mě opravdu bavil, děj je sice předvídatelný ale to jen kvůli vcelku dobrému vylíčení jednotlivých charakterů, člověk tedy ví co má čekat. U minimálního množství seriálů se mi líbí historické kostýmy, tady jsou povedené, souboje nejsou meč břink meč břink štít, Ragnar není čistě kladný charakter a já osobně fandím víc Rollovi, přijde mi hodně podceňovaný. Těším se na další sérii.
The Most Important Thing In Life Is To Be Yourself, Unless You Can Be Batman. Always Be Batman.

dwave

Příspěvek od dwave » úte 11. bře 2014 0:10:51

Úžasný seriál, nevím, co bych více dodal, snad jenom, že 2. řada už začala. 8-)
http://www.edna.cz/vikings/
„Papež si na mě stěžuje? A kolik má divizí?“

Obrázek

http://blackcatacombs.blogspot.cz/

everlast

Příspěvek od everlast » úte 11. bře 2014 15:54:15

Po Spartacusovi pro mě nejlepší seriál,škoda že druhá řada jde jen na History chanel,ale ne v české variantě
Náboženství vzniklo, když se sešel podvodník s hlupákem. –Voltaire

Gryzli

Příspěvek od Gryzli » pon 02. čer 2014 0:15:35

Neserte je to seriál pro kluky s ježkama na hlavě. Ne mě mrzí, že někdo nenatočí seriál jako je film Valhala Rising. Chapu.

Celou řadu mám stáhlou ještě jsem se do toho nepustil. A tak zas špatny to nebude no.

kabanos

Příspěvek od kabanos » sob 23. srp 2014 6:35:41

tak teda já ten seriál mám taky dost rád a osobně ho stavím mezi ty lepší kousky :omg:
www.banan.cz - webove stranky zdarma pro kazdeho
www.profit-tip.eu

krabathor

Příspěvek od krabathor » sob 23. srp 2014 20:57:45

Keď som dobre pozeral TV, tak na JOJ bude druhá séria od 1.9..

Odpovědět