pravidlá pre zakladanie topicov o kapelách

Pokud máte nějaký tip na vylepšení našeho fóra, můžete se o něj podělit zde.
Odpovědět
silmarill
Kontaktovat uživatele:

pravidlá pre zakladanie topicov o kapelách

Příspěvek od silmarill » pon 07. kvě 2012 22:57:16

sú tu nejaké špeciálne pravidlá pre zakladanie topicov o kapelách?

pýtam sa preto, lebo kopec (hlavne nových) topicov o kapelách neobsahuje vlastne dokopy žiadne informácie... proste len okopírovaný popis z Metal Archives.
chýba mi nejaký užívateľom popísaný štýl aký skupina hrá, prípadne subjektívny dojem z kapely, odporúčané album... proste text ktorý mi o kapele a ich hudbe naozaj niečo povie. (príklad, príklad) to že sa z okopírovaného infa z MA dozviem že na bicie hrá Chrochtal a že ex-basák sa volal Brumbal mi totiž nepovie nič o hudbe samotnej.

nechcem aby sa tu predpisovala nejaká šablóna, určite má každý svoj štýl tvorby príspevkov, ale príspevok by proste mal obsahovať informácie:
  • logo, foto skupiny
  • žáner, krajina
  • linky na MA / MS / Lastko / ....
  • vlastný stručný popis kapely
  • ukážky

...vaše pripomienky a názory k tejto téme?
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

PeopleShit
Kontaktovat uživatele:

Re: pravidlá pre zakladanie topicov o kapelách

Příspěvek od PeopleShit » pon 07. kvě 2012 23:01:21

Takhle by to měl dělat každý. Ty pravidla tady už dokonce jsou, někde. Každopádně, dělejte to asi takhle: viewtopic.php?f=8&t=4834&p=90255#p90255 a při té příležitosti se rovnou mrkněte na tu kapelu. :lol: Propagace ftw.

Nokturrnus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nokturrnus » pon 07. kvě 2012 23:39:07

Keby si si prečítal pravidlá fóra, tak vieš, že to tam je. Za seba ale môžem povedať, že mne osobne nejde vždy opísať slovami dojem z tej a tej skupiny.
Obrázek
Nechovám k ľuďom nenávisť, len sa cítim lepšie, keď nie sú navôkol.

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » pon 07. kvě 2012 23:53:42

N: ja nehovorím že tu treba písať siahodlhé recenzie. stačí napísať že čo a ako hrajú - pokiaľ o kapele niečo vieš, vieš si ujasniť aký žáner hrajú a vytvoriť svoj názor na danú hudbu tak napísať 2-3 vety by už nemal byť problém.
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

Addicted to Thrash
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Addicted to Thrash » pon 07. kvě 2012 23:54:27

No, ja bych spis odkazala sem na tato pravidla: viewtopic.php?f=3&t=5 (ja se podle nich orientuju)

S tim nazorem je to takove vselijake. Ja se treba nazory ostatnich neridim a nevim, jestli by mi napr. nazor "skupina je skvela, ma vyborneho kytaristu, skveleho basaka, uzasneho bicaka a frajerskoho zpevaka. Mam rada vsechna alba, tesim se na jejich koncert," neco rekl. Ja osobne se snazim pripojit svuj nazor, ale nedelam to u vsech kapel, protoze nektere kapely jsou pro me nove, jeste neoposlouchane a psat tam toto, mi neprijde moc reprezentativni. Takze ja osobne bych ten nazor nechala na zakladaci topicu a nedelala bych z toho povinne pravidlo.
A pokud jde o vlastni popis kapely, tak mne osobne vice vyhovuji odrazky, da se v nich lepe orientovat. Navic ty informace spojene do vet nectu. :-D
I was nearly pure,
When I said I loved you

Obrázek Obrázek

Odpovědět