Napalm Death

Grindcore
vortovak
Kontaktovat uživatele:

Re: Napalm Death

Příspěvek od vortovak » pon 25. srp 2008 13:47:05

Zatím netuším. :-/
...k čertu s podpisem.

tuhyk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tuhyk » pon 25. srp 2008 15:55:23

Už se ví - Time Waits For No Slave

Paul Travers of Suite101.com recently spoke to NAPALM DEATH bassist Shane Embury about the British grindcore legends' upcoming thirteenth full-length studio album, tentatively due before the end of the year via Century Media Records. "We've got about seventeen songs together," Embury said. "I guess it's moving on again from the last album [2006's 'Smear Campaign']. It's still very fast and hopefully heavy. There's a couple of strange kind of moments in the music, with a little more experimentation and a little more discordance in the guitar perhaps. I think Barney's [Greenway] trying to move forward vocally in some areas like he did on tracks like 'Smear Campaign' and 'Persona Non Grata'. The album is gonna be called 'Time Waits For No Slave' and, yep, it's going along rather well."
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku

Grindall

Příspěvek od Grindall » pon 25. srp 2008 16:03:08

thx tuhy, tvá informovanost zjevně nezná hranic :ano:
Glass? Who gives a shit about glass?

tuhyk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tuhyk » pon 25. srp 2008 16:06:40

No to ani ne, spíš mám v RSS ty správný zdroje :-D Hlavně Blabbermouth, naprostá většina novinek je nezajímavá, ale občas se tam vyloupne něco zajímavého...

Terror
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Terror » pon 25. srp 2008 20:50:17

Tak jsem si zaplnil mezery v diskografii těchto velikánů a musím říct, že po mnou kritizovaném albu Fear, Emptiness, Despair se ND znovu rozjeli do netušených a bodavých grindových planin... co to melu?! Prostě je to bomba. Líbí se mi všechna pofearovská alba a tímto se těmhle dědkům omlouvám, že jsem na ně chtěl zanevřít!
:rock: :rock: :rock:
Jsem ze staré školy. Nebijte mě, nemůžu za to. Ale taky se za to nestydím.

Grindall

Příspěvek od Grindall » pon 25. srp 2008 21:49:49

Kdyby Ti moh Barney poděkovat udělá to :suk: , Je fakt, že alba od Order Of The Leech do současnosti jsou velmi dobrým krmením pro hladového grindera :ano:, stejně jako old schoolová tvorba téhle legendy.

tuhyk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tuhyk » pon 25. srp 2008 22:13:23

S jakým albem teda dál pokračovat, když mám jen Harmony Corruption? Něco novějšího asi co?

Grindall

Příspěvek od Grindall » pon 25. srp 2008 22:21:02

Já myslim, že určitě nic nezkazíš starym dobrym old schoolem - From Enslavement To Obliteration, Utopia Banished (Scum už je fakt hooodně old school ;-) ), no a kdyby jsi se nechtěl babrat v minulosti, řadovky od alba Order Of The Leech Tě určitě nezklamou...u mě "tajně" vede Smear Campaign, poslední zásek, kterej je nádhernou ukázkou moderního grind/deathu, s trochou progresivity. No a na novinku jsem opravdu zvědav :suk:

tuhyk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tuhyk » pon 25. srp 2008 22:32:23

No právě že Scum mě moc nebavil. S tím jsem kdysi začal, ale pak plynule přeskočil rovnou k Harmony. Díky za tipy, asi vezmu nejdřív Smear Campaign a pak se vrhnu postupně pomalu zpátky pro další záseky

robb

Příspěvek od robb » sob 04. říj 2008 17:37:43

"Smear Campaign" se mi moc nelíbila, něco jí scházelo, i když některý riffy jsou naprosto šílený :rock: , "Order of Leech" je totální námrd, hodně se mi líbí "The Code Is Red..",
ale i ty starý jako "Harmony...." a "Utopia..." jsou dobrý, a "From........" se "Scum" totální dřevnost, i když si pouštim málokdy

Odpovědět