Heaven shall burn

Metalcore
Morte

Re: Heaven shall burn

Příspěvek od Morte » úte 10. kvě 2011 15:46:11

Mě HSB na May Dayi bavili , bohužel jsme se ta dostali až v 5, takže jsem přišel o Spectres a další věci, na který jsem se těšil, navíc ani HSB jsem neviděl do konce díky zrušenýmu půlnočnímu vlaku. Ale líbilo se mi tam dost.

van vren
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od van vren » úte 10. kvě 2011 17:15:48

Ty kapely jsem sice sledoval dost povrchně, ale celej ten blok na hlavní stagi mezi Lushlifem a Big Boss Crew (jakkoliv to pro někoho může bejt sebevětší píčovina) byl buď tak nějak obyčejnej, nebo v případě Chancers i trochu otravnej. Takže zas tak o moc jsi nepřišel.

Morte

Příspěvek od Morte » stř 11. kvě 2011 23:56:05

Já tam byl právě od těch Chancers, a na ně bych si i zapařil, mít o dvě promile/jointy víc v krvi, takhle to moc nešlo:D Akorát jsem se nějak nedostal na Arana, jak to bylo posunutý, jaký to bylo? Hrál něco z Aran Epochal, nebo je to zas něco úplně jinýho?

van vren
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od van vren » čtv 12. kvě 2011 1:02:12

Něco úplně jinýho :-D Aran Satan je víc vystoupení, než koncert. Takový pocitový řeči, bojim se použít slovo poezie, ale často i zrýmovaný, hudba a hluky jsou jenom pro dokreslení. V textech často úryvky textů jinejch kapel "scény", nejspíš jsem jich stejně ani většinu nepoznal. Ale když pivaři nadávali a s výbuchem hluku Aran hlásal: "Jsem tak strašně snadnej terč!" tak to mělo docela sílu. Jo a ještě se z Brna vrátil Bonus a dohromady zahráli Mý místo. Za mě z celýho MayDaye asi nejlepší.

Geryon

Příspěvek od Geryon » ned 28. říj 2012 11:20:47

HsB sú neskutočný nárez,nepoznám ich niako velmi,ale song Counterweight je neskutočná bomba .Marcus má strašne poprdeli hlas.Určite skúsim všetko čo sa dá odnich vypočuť :-)

Odpovědět