Jakou kapelu jsi miloval a teď nenávidíš a naopak

Vše co se týká metalové hudby, lidí atd.
Odpovědět
_W_L_K_
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou kapelu jsi miloval a teď nenávidíš a naopak

Příspěvek od _W_L_K_ » sob 10. zář 2011 11:46:10

Já měl kdysi rád kapely Slipknot, Kabát, COF, atd... a teď je nemůžu vystát :-D .
A paradoxně jsem celkově nemusel Black Metal např. se mi nelíbily bandy jako Peste Noire, Mayhem, Burzum, Kroda, Drudkh, Hate Forest a dneska jsou z nich srdcovky :-D ...
Obrázek

Laurene

Příspěvek od Laurene » pon 14. lis 2011 17:22:33

Neměla sem ráda Iron Maiden a Manowar - jejich hudba mě nikdy nebavila, skoro sem u nich usínala.. Iron Maiden teď úplně žeru a od Manowarů se mi líbí většina songů :)

Forsaker

Příspěvek od Forsaker » pon 14. lis 2011 17:44:39

kedysi sa mi pacil Linkin park... potom som presiel na metal a prislo odbdobie ked som ich nenavidel... teraz ked ich pocujem uz ma to nejak nes... nehneva ale sam si ich len tak nepustim... inak sa mi to moc casto nestava ze by som nejaku kapelu len tak prestal mat rad... bud to som ju nemal nikdy uplne v laske alebo sa mi pacila velmi a paci sa mi stale...
If you believe in the Flying Spaghetti Monster, have accepted him as your lord and savior, and are 100% proud of it, put this in your sig.

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » pon 14. lis 2011 21:38:18

forsaker: s tým názorom na Linkin sme na tom podobne... kedysi sa mi páčili, dnes by som ich dobrovoľne nepočúval. :-|

by the way - kedysi som nemal rád Burzum. stále sa to nezmenilo, no a nemyslím že je chyba vo mne :chjo:
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

Médea
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Médea » pon 14. lis 2011 21:53:20

Neposlouchám hodně věcí jen proto, že mi něco nesedí, nebo mi to někdo nějak znechutil a často mi pak stačí jen nějaká menší změna..buď posun u kapely, nebo u mě a poslouchat ji začnu.
Vlastně u většiny kapel mám ráda pouze nějaké konkrétní období, nebo jediné album.
Napříklat Bathory jsem dřív nemusela, vadí mi ten jeho zpěv..teď už je poslouchám, ten zpěv se mi sice pořád nelíbí, ale zvykla jsem si.

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » pon 14. lis 2011 21:59:40

tak ten "posun kapely" ma vie fakt nasrať... napríklad Tristania, Theatre of Tragey alebo Draconian... ten posun smerom do popmetalu ma dotlačil k tomu, aby som na tieto (kedysi srdcovky) uvalil zvukové embargo. :evil:
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

Forsaker

Příspěvek od Forsaker » stř 16. lis 2011 19:53:21

teraz som si spomenul ze aj Cradle of Filth som mal rad... v podstate je to kapela ktora ma dostala do metalu... sice sa neda povedat ze by som ich uplne nenavidel ale tie ich nove veci ma vobec nechytaju ani ten Daniho novy look... za to tie starsie veci ako Nymphetamine si este stale obcas pustim aj ked je to velmi zriedka...
If you believe in the Flying Spaghetti Monster, have accepted him as your lord and savior, and are 100% proud of it, put this in your sig.

Odpovědět