Metalové začátky, aneb jak jste se dostali k metalu

Vše co se týká metalové hudby, lidí atd.
Odpovědět
Laurene

Re: Jaká byla vaše první kapela, kterou jste poslouchali?

Příspěvek od Laurene » ned 09. říj 2011 22:00:23

Asonance... Pak přišel nějaký rock, chvilu reggae a pak Apocalyptica a pak už to šlo rychle k metalu...:)

Médea
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká byla vaše první kapela, kterou jste poslouchali?

Příspěvek od Médea » pon 10. říj 2011 11:36:17

Médea píše:Už ani nevím..jsem si to asi zapomněla dopsat do seznamu "Můj/e první.." :kuksemkuktam:

Tak jsem zapátrala v análech (krásně dvojsmyslné) a myslím, že první trochu "tvrdší" věci, které jsem slyšela v telce (rádio okupoval dechovkář tatík) a které mě následně vedly k navštěvovaní ponurých míst, byly tyto: Lucie, Kabát, Wanastowky, Tři sestry a první koncert, na kterém jsem byla (když nepočítám Dalibora Jandu :-DD na Křižíkově fontáně v Praze na výstavišti v roce 91 X-D ) byli tehdy extrémně populární Chinaski.

Edit: A bylo mi divný, že jsem v těch análech už nepátrala, pátrala, tahle témata jsou tu dvě, jak už zmínil Ensom. Tak to zkusím spojit, snad to nepo....

(Edit2: Budu muset vykostit Alexandra, že mě nakazil těma závorkama, je to stejně blbej nešvar, jako ta prťavá písmenka před časem. :-DD )

helrohir
Kontaktovat uživatele:

Re: Metalové začátky, aneb jak jste se dostali k metalu

Příspěvek od helrohir » ned 06. lis 2011 15:46:58

Raz som náhodou zhliadol DVD Rock In Rio od Iron Maiden a veľmi sa mi to páčilo. Predtým som v podstate až na Kabát nič iné z tohto žánru nepočul. Potom mi ešte jeden kamarát pustil niečo od Nightwish a už sa to viezlo.

badchristian

Příspěvek od badchristian » stř 04. led 2012 20:16:14

Takže po řadě: Linkin Park
Skillet
Breaking Benjamin
Avenged Sevenfold
Bullet for my Valentine
Sonic Syndicate
In Flames
dnešek
Nováčci, při návštěvě fóra počkejte na moje přihlášení, JSEM POZÉR jako vy.

Yasheardse

Příspěvek od Yasheardse » úte 24. led 2012 20:24:50

No začal som kapelou Three Days Grace (Hard Rock) pred pár rokmi potom Bullet For My Valentine :-DD a zrazu proste všetko nakopu Metal jak Metal paráda žeriem to a som vďačný tomu dňu čo som si pustil pejku od TDG ;-) .... Mimochodom pamätám si ako som dávno ešte ked som počúval také tie slabšie počul pesničku od Bring Me To Horizon 8-) a zdalo sa mi to strašne moc tvrdé hned som to vipal...a teraz mi je aj to málo :-DD

Odpovědět