Metalové oblečení a móda

Vše co se týká metalové hudby, lidí atd.
Odpovědět
KOTAS666

Re: Metalové oblečení a móda

Příspěvek od KOTAS666 » úte 17. zář 2013 17:20:13

já už nad tým ani nejako nerozmýšľam. Nosím aj tak skoro stále modré rifle a tričko jaké mám zrovna
čisté. A v lete skoro furt v takých tých kraťasoch či plavkách či čo to je. Aj na motorke. Dám dolu prilbu
tričko boty a už sa kúpem. Po ceste naspäť to vyschne. :-D Ale občas si spravím radosť a kúpim si nejaké tričko s logom kapely, ale celkovo mám najradšej tričká biele, alebo čierne.

Umbra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Umbra » sob 05. říj 2013 14:22:46

ancq píše:umbra: k tomu blogu.. to vazne? :kuksemkuktam: :eh:

Vážne. :-P
Nosila som aj predtým farby (veľmi málo), no u mňa bola hlavne zmena k "ženskejšiemu oblečeniu". Vtedy bolo pre mňa dôležité byť nenápadná (takže "uniforma" tričko, rifle, tenisky/glady v tmavých farbách), lebo aj tak vyzerám hrozne tak je jedno, čo si oblečiem. :twisted: No a ešte, že aj tak nedokážem kombinovať farby a čierna sa k čiernej vždy hodí. :-D
Lenže asi pred tromi rokmi som prestala byť s mojim obliekaním spokojná. A cca v tom čase som narazila na stránku modnipeklo.cz (kde sa na začiatku riešili úplné iné veci). Postupne pribúdali články o farbách, kombinovaní handier bla bla. Plus ten blog, čo som sem dala sa podielali na zmene môjho obliekania (nie však ráznej, ja sa toho "svojho" stále držím :-) ).
EDIT: Ešte sledujem jedinú blogerku - http://www.le-happy.com/
I am the architect of my own destruction...
:stare:

ancq
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ancq » sob 05. říj 2013 19:32:04

lehappy vyzera byt celkom fajn :-)

hmm.. tu nespokojnost so vzhladom/obliekanim chapem.. ja napr. nechcem posobit vyrazne (preto sa obliekam tak 'fadne tmavo nijako' :-D).. a k tomu problem.. serie ma, ze nechcem posobit vyrazne :chjo: ale asi to budem musiet zmenit.. lebo budem stale nespokojna.. :kuksemkuktam:
:bm:

Lucka33

Příspěvek od Lucka33 » stř 25. bře 2015 7:21:30

Ahoj, jsem sice holka, ale mám metal hrozně ráda a často chodím jen v metalovém oblečení. Možná byste nevěřili, ale i holky se můžou parádně metalácky oháknout. Možná Vám sem někdy zašlu fotku, až se odvážím :D Každopádně většinu svého oblečení jsem sehnala tady Dá se tam sehnat i pánské metalácké oblečení. Ale možná se budete muset proklikat do správné kategorie, nevím.. :)

neoras

Příspěvek od neoras » stř 25. bře 2015 20:54:59

Až budou tisknout na merino vlnu ve slim fit střihu, možná si nějaký to tričko koupím :lol:
"The night is dark and full of terrors."

Toustík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toustík » stř 25. bře 2015 21:35:57

Merino vlna je super věc, ale na tričko nevím, nevím :-D.
Každopádně na svetr není nic lepšího, snad jen kašmír. Ale ten je zbytečně drahý v porovnání s vlnou a rozdíl ve vlastnostech téměř není znát :-D.
Jak pes...

ancq
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ancq » stř 25. bře 2015 22:08:08

:eh:

neoras

Příspěvek od neoras » čtv 26. bře 2015 18:39:46

Ta moje poznámka byla narážka na (ne)kvalitu metalovýho oblečení. Nebudu nosit něco nepohodlnýho jen kvůli logu. Stejně tak střih. Klasickej střih pro pupkáče na sebe neobleču. Buď bych se v pase vešel dvakrát nebo se nevejdu do ramen, takže si kupuju jen věci ve sportovním střihu. Kalhoty to samý. Přes stehna se nevejdu a v pase bych potřeboval dětský :trueheadbanging:

Mladá má stejnej problém. V klasických dámských obchodech nenakoupí.

Jinak merino je super věc, ale drahá. Blbý tričko 2 tisíce. Aspoň se to dá nosit celej tejden :bm:
"The night is dark and full of terrors."

ancq
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ancq » čtv 26. bře 2015 21:12:35

mne to inak pride strasne vtipne obliekat sa podla zanru..

Sole_Survivor_
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sole_Survivor_ » čtv 26. bře 2015 23:02:36

Já se oblíkám stylem, co zrovna najdu. :lol: Občas trvá 14 dní, než najdu ponožky do páru. :lol:
I craved your warmth,
But it was too late.
Too late you realised,
That I was in the cold.

Odpovědět