Metalové oblečení a móda

Vše co se týká metalové hudby, lidí atd.
Odpovědět
umrlec
Administrátor fóra

Metalové oblečení a móda

Příspěvek od umrlec » sob 21. čer 2008 17:23:52

aneb jak se oblíkáte?

Já většinou nosím černé rifle s nohavicemi zastrčenými do černých 10-dírkových KMM. V horní části těla většinou nějaké to tričko (nejraději mám Behemoth - Sventevith (Storming near the Baltic), které jsem si koupil na loňském BA a jsem na něj pyšný, oprané Marduk - Plague Angel, pak Burzum - Hlidskjalf) - někdy jej nosím volně a někdy zastrčené v kalhotech. V zimě mikinu (Bathory - Bathory, nebo od Burzum - Hvis Lyset Tar Oss). Mám taky necelý rok křiváka.

Metal Heart

Re: Metal "móda"

Příspěvek od Metal Heart » sob 21. čer 2008 17:50:20

Tak u mě - nejčastěji nosím černá trička s oblíbenou kapelou, ale v poslední době mám hodně čistých - nějaká bíla a červená trička. Rifle nosím také, černé mám, ale prakticky je na sebe neberu, mám slabost pro světle modré. Boty - desetidírkové černé Steely, ale ty nosím jen v zimě, přednost dávám teniskám, už několik let Nike. Džísky mám také, ty nosím často a křivák.

Co další ? :-D
Thrash 'till Death

Kathory

Příspěvek od Kathory » sob 21. čer 2008 18:51:44

Tak já silně matu společnost tím, že střídám metal a orient hadry. Co se týče toho metalu, tak nejčastěji černé tričko a rifle nebo černé kalhoty (Queen of Darkness) nebo černá sukně. Občas triko s oblíbenými kapelami, ale těch mám málo, protože pánské odmítám nosit a z dámských se nedá nic vybrat. Ještě mám pár goth věcí značek Alchemy Gothic a Spiral Direct. Z doplňků nedám dopustit na Chaostar, jinak stahováky, pásy a pod. už moc nenosím, max. na koncerty.

Ale asi budu muset přitvrdit, jak jsem šla nedávno na koncert Butterfly Temple, tak jsem měla černé triko a světle modré rifle a byla jsem nařčena, že jdu jak na diskotéku na Stodolní :lol:
Bo tak život chode... :winky:
http://kacatko.wordpress.com

Metalic

Příspěvek od Metalic » sob 21. čer 2008 21:56:01

Tak já nejčastěji nosím černé kalhoty, koženej pásek s pyramidama, černý Falleny, nebo 10ky Steely. Trika většinou s oblíbenou kapelou, nebo jsme si těd dost oblíbil černý triko bez rukávů s napisem Metalic. A na nějakej ten větší koncert beru moji džísku. Jinak mikyny mám dvě s Darrellem a z BA Suffocation
Obrázek
Cítím, jak dýchaj
Slyším je, jsou v mojí temnotě
Sráží mě k zemi jejich touha znovu se narodit
Teď sloužím Ďáblu smrtí a zlem
Roznáším zkázu, jsem démonem

Lopez
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lopez » sob 21. čer 2008 22:06:31

Ja nosim vetsinou cerne rifle, tricko s logem kapely(posledni dobou prevazne Trollech). Pak cernou kozenou bundu, kdyz se ochladi. A boty, v zime nejaky cerny tezky neznackovy, v lete nosim tenisky, znacku nevim.
Kolikrat musi člověk zemřít, aby si vubec uvědomil, že žije.

Sammael

Příspěvek od Sammael » sob 21. čer 2008 23:32:24

Já nosím nejradši černé košile s dlouhým rukávem...přes léto s krátkým.Když nemám košliy tak mám černé mikiny s oblíbenými kapelami(teď se v mé šatníku vyskytují...Marduk,Immortal,death,Iron Maiden)
JInak nosím černá trička(Septic flesh,cradle of filth,Children of Bodom,Finntroll,Norther)
u kalhot mám slabost pro světle modré kalhoty...jinak nosim černé kapsáče a samozřejmě steely(přes léto nosim kecky od větví---ty černobílé :svicka: )

Doplňky...nosím černé provázky ověšené na zápěstí

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » ned 22. čer 2008 0:12:54

Ja nosim prevazne cerna tricka at uz s postisky vetsinou blackmetalovych kapel, tak i ciste cerna bes potisku. Sem tam obleknu i tricko s dlouhym rukavem bez potisku. Jeste mam jedno kremove z koncertu ZZ Top, ale pritelkyne mi rika ze se ji v tom nelibim, tak ho temer nenosim. Dale nosim tmave modre a cerne dziny, ale posledni dobou se v tech cernych necitim moc dobre, pridamam si ze me az moc zestihlujou. V lete nosim cerne kratasy, ted si planuju koupit nove, v nejakem army shopu. Kdyz se ochladi, oblekam cerne mikyny s potiskem, nebo cerne mikyny bez potisku, pres ktere pretahnu jeste nejake tricko vetsi velokosti, ktere normalne nenosim. Sem tam si vezmu jeden ze svych cernych svetru, abych v praci vecne nevybocoval z rady a neupoutaval na sebe pozornost. Do prace take obouvam sve cele cerne boty znacky DC a ve volnem case a na koncerty nosim 15tidirkove KMM. Kdyz se ochladi jeste vic, tak na sebe hodim cernou kozenou bundu a v zime cernou zimni bundu. Z doplnku nosim cerny kozeny stahovak bez ostnu a bez hrotu, na koncerty si beru stahovaky s hroty. A kolem krku nosim bafomet.

gazosh

Příspěvek od gazosh » ned 22. čer 2008 9:17:13

V zimě nosím 10-ti dírkové KMM černé džíny a křiváka.V teplých dnech nosím světlý bermudy s tričkem Morbid Angel nebo CoB, což mě dost sere, protože už žádnou z těhle kapel neposlouchám.Teďka budu kupovat světlý džíny,odstříhnu je a udu je nosit k mý džínový vestě, kterou jsme s taťkou předevčírem pošili.
Obrázek

DEXTER
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEXTER » ned 22. čer 2008 10:47:03

Mno a já nenosím asi nic z toho co nosíte vy :D
Everything will be okay in the end. If it's not okay - it's not the end

TheLeader

Příspěvek od TheLeader » ned 22. čer 2008 13:42:01

Hmm.. moje móda se už nějaký ten pátek nezměnila, stále nosím černá trika (nejradši mám Carpathian Forrest), ale pozor, mám taky triko Michael Jackson :-D (přivezla mi ho mamka z Německa a mi to přišlo jako dobrá recese :-) ). Kalhoty většinou černý, ale teď v létě hlavně bermudy, ty mám zelený. Boty střídám Steely, Martensky a kožený "botasky", nohy v létě smrděj ze všeho, takže myslim, že je to jedno.

Jo, a mikiny (mikIny, je to cizí slovo) mám asi tři (použitelný)- Marduk, Burzum a Arch Enemy, potom ještě jednu prastarou KoRn, ale ta je politá voskem. A v zimě křivák.

Odpovědět