In the Woods...

Avantgarde metal
Médea
Kontaktovat uživatele:

Re: In the Woods...

Příspěvek od Médea » sob 29. říj 2011 9:56:09

Směska všeho možného, zrovna jsem stáhla a tyhle směsky koketující s blekem můžu..jen ten pro mě takový nijaký zpěv. :eh:

Edit: Jo aha, ona to asi je ženská..to leccos vysvětluje.
Nebo ne? No někdo tam zpívá divně a ty kompozice jsou na mě také divoké až trošku moc.
Ale pokud platí rovnítko, čim víc toho do skladby narvu, tím lepší, pak to je asi jedna z nejšpičkovějších kapel každopádně. :-P

Edit 2: Divně tam zpívá asi chlap, ta ženská otravuje taky..místy se to poslouchá opravdu moc pěkně, ale kouzlo té kapely spočívá patrně v tom, co já už nazývám překombinovaností. Myslím, že jeden poslech mi stačí, protože další by tenhle můj názor rozhodně nezměnily.

czfreerider

Příspěvek od czfreerider » úte 26. čer 2012 22:44:08

Já se k nim vrátil po cca 5 letech a Omnio je pro mě jedna z nejlepších desek, co v metalu vznikla.

behherit

Příspěvek od behherit » čtv 04. zář 2014 19:54:05

tak to vyzera, ze sa kapela dala opat dokopy..

z ich FB

-------------

Back into the woods

"The woods are full of trees, some old, some not. Some have been cut down, some recycled, and some are still standing, defying the harshness of the nature. This goes for the Kristiansand-based band as well.

Some of the trees have decided to rear their ugly heads once again, with a battle plan including the recording of a two album concept. This was allready back in 1999 read...y for completion but for obvious reasons was left behind after the bands decision to discontinue In the Woods..
Later this month the members will get together, rehearsing, working and polishing and use the time needed to ensure perfection and highest level of quality needed to continue the In The Woods... legacy. Part one of two is pr today planned to be recorded in 2015.

During the period prior to the farewell gig in Kristiansand 14 years ago, on the 29th of December at Caledonien Hall, the lineup changed several times. But a core, consisting of original drummer Anders Kobro and the Botteri twins Chris and Christopher, has always been present. The lineup today consists of these three aforementioned gentlemen, as well as several other musicans which will be announced soon - in addition, a very good replacement that will fill the shoes for Oddvar who tragically left us last year, R.I.P dear friend and brother, you will always be a energy In The Woods...

In the Woods

koiseptember

Příspěvek od koiseptember » ned 16. črc 2017 4:27:24

Tak já se k ITW... taky vyjádřím po nějakém čase, to úvodní okouzlení tak nějak vyprchalo, jeden čas se mi líbili hrozně moc, hlavně tedy Three Times Seven on a Pilgrimage, ale po krátké době mě jejich hudba dost omrzela a oposlouchala se. Teď už mi na disku zůstává akorát jejich debut, který si stejně skoro vůbec nepouštím, a když už, tak hlavně jen úvodní skladbu, která se mi pořád dost líbí.

goldenslot

Odpovědět