Moonroot art

Jste tady noví? Zkuste se nám trochu představit...
Odpovědět
Moonroot
Kontaktovat uživatele:

Moonroot art

Příspěvek od Moonroot » čtv 20. lis 2014 19:29:07

Zdravím všechny přítomné bratry a sestry ve zbrani! ):=

Su vášnivý kytarista, vyučený komponista a zarputilý objevitel black metalových dem a nepoznaných klenotů a pokud se tak mohu nazvat, umělec, který se snaží prorazit coby kreslíř a malíř motivů log, cover artů, bookletů, triček a mnoha dalšího pro kapely, které mám tak rád. Necelý rok si můžete přečíst i mé pochybné názory na četná alba současná i dávno zapomenutá na Mortemu (http://www.mortemzine.net)

Rád bych vás všechny pozval na mé stránky, kde najdete téměř vše, co jsem kdy na papír načmáral, natřel, či nanesl. Vše dělám ručně, pod těmito dvěma odkazy přikládám i nějaké obrázky, pokud se mi je tedy povede správně vložit. :) Infernal hails!

FB: https://www.facebook.com/MoonrootPhotography?fref=ts
blog: http://www.moonrootart.blog.cz

Obrázek
(cover art pro americkou black metalovou kapelu Sacrament ov Impurity)

Obrázek
(Motiv na trika a cd skvělé atmosferické black metalové kapely Stoic Dissention)

Obrázek
(věnováno hudebníkům z Winterlore, Gallowbraid a Ered Wethrin, ještě nevím, na co motiv použijí :))

Obrázek
(Nějaké to logo, v tomto případě pro US black metalovou kapelu Highmass, od doby, co jsem jim ho udělal jsem o nich, ani od nich neslyšel, nezbývá než doufat, že jsou s ním spokojeni. :D)

Obrázek
(A na závěr trochu toho zla ve stylu Chrise Moyena)

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Re: Moonroot art

Příspěvek od silmarill » čtv 20. lis 2014 19:47:56

pozerám na tvoj blog, pekné kresby. ináč netušil som že to ty si robil logo pre De Silence et D Ombre, kedysi som tu o nich robil topic a nalinkoval som aj tvoje logo z metal archives :-D
tak nech sa ti darí pri ďalšej tvorbe!
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

Moonroot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Moonroot » čtv 20. lis 2014 20:06:57

Děkuji pane. :) Jinak, co se týče loga DSEDO, záleží na tom, kdy jsi ho sem vkládal. Má stejné logo už hodně dlouho, myslím, že první verzi si dělal sám, po mě chtěl přidat víc detailů a překreslit ho na větší formát, což jsem pro něj i udělal, nic méně, prvotní myšlenka a tvar, na kterém jsem stavěl můj nebyl, já jen vylepšoval. :) Ale dělal jsem teď nové logo pro Nokturnal Mortum a pár bočních projektů Dava z Avulsed, to jsou zatím nejpíš takové největší úspěchy, co se log týče. :)) Ať se ti též daří a kdybys potřeboval, nebo věděl o někom, kdo by mohl potřebovat kresby pro kapelu, nebo knižní ilustrace, dej mi vědět, rád se toho zúčastním! :)

ancq
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ancq » pát 21. lis 2014 11:04:14

sikovny chlapec :ano:
:bm:

everlast

Příspěvek od everlast » sob 22. lis 2014 13:39:52

:bye: Vítej :bye:
Náboženství vzniklo, když se sešel podvodník s hlupákem. –Voltaire

Pest