zničitel

Jste tady noví? Zkuste se nám trochu představit...
Odpovědět
zničitel
Kontaktovat uživatele:

zničitel

Příspěvek od zničitel » stř 18. lis 2015 17:26:42

Ježto je tomu už pár neděl, co byl zprzněn web last.fm a já se v něm odmítám orientovat (v duchu ortodoxnosti), hodlám svojí přítomností poskvrnit jiný server. Duchapřítomným už jistě došlo, že své občasné vývržky budu štosovat zde ;-)

Podle profilu last.fm jsem údajně měl na svědomí poslech kapel: Burzum, Inquisition, Goatmoon, Bilskirnir, Marduk, Nokturnal Mortum, Darkened Nocturn Slaughtercult, Satanic Warmaster, Mgla, Plaga. Dál se v listu objevují bandy jako Rotting Christ, Ravencult, Gorgoroth, Cult of Fire, Darkspace, Panychida, Caladan Brood, Wardruna a halda dalších (kdo by ten marast chtěl zkoumat, profil je http://www.last.fm/user/znicitel/library/artists). Proč tam figurují kapely jako Wolfnacht, Nattfog, Der Stürmer, Graveland, Dark Fury, Wolfkrieg a hlavně Urdung, to skutečně nechápu. Pan Pest (kterého nezbytně forum tohoto typu obsahuje) by mohl potvrdit, že já, takový mírumilovný, usměvavý a tolerantní tvor stejně preferuji umělce typu Snoop Dogg, Miley Cyrus, Kryštof a hlavně spoustu ftů (co je ft nevím, neb mainstreamštinou nehovorím, ale řekl bych, že překlad bude "přihřívá si polívčičku" či též "přicmrndává"), takže s celou touhle soupiskou se ale vůbec neztotožňuji.

Mým zlozvykem bylo navštěvování hlukových festivalů, v ranném stadiu několik Masters of Rock, což následně propuklo ve zhoubnější víceletou formu s Brutal Assault s občasnými přesahy AFOD, Eternal Hate Fest, Hellenic Darkness a rovněž Hell Fast Attack. Posledním jmenovaným se nyní snažím vyléčit zlozvyky předešlé, neb jsem na nich už ponechal malé jmění (slzička).

Také rád občas navštívím baletní představení v Exit-usu, Nové Chmelnici nebo Modré vopici s následným dýchánkem v gentlemanském prostředí salonu Error.

Neb jsme na metal foru, nejsem si jist, jestli jsou adekvátní nějaké jiné informace než hudební. Snad už jen, že vás nemám rád a vy mě doufám také ne.
Už nikdy nebudu pít!

Pest
Kontaktovat uživatele:

Re: zničitel

Příspěvek od Pest » stř 18. lis 2015 17:44:34

Well-cum, UF_Chopper. :bm:
Čím víc sebevrahů, tím míň sebevrahů.

PeopleShit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeopleShit » stř 18. lis 2015 19:04:33

Kryštof je top a rád Tě mám. :love:

Tož hellcome. :angrybye:

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » stř 18. lis 2015 23:06:05

ahoj, viem že si tu nový a nečítal si pravidlá, preto ti pripomeniem že na tomto fóre je POVINNÉ prispievať do témy Fotky kundiček, zadečků a koziček. ináč BAN.

a neboj sa, s tvojím hudobným (ne)vkusom sa stále dá niečo robiť.
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

zničitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zničitel » čtv 19. lis 2015 14:44:52

Díky za milé přivítání! Pokud jde o pravidla, ta mám vskutku tuze rád! Bez nich by se člověk ani neměl čím v kadiboudě utřít. Ba dokonce mám pocit, že mi jejich přečtení můžete důsledně připomenout i za deset let a situace bude beze změny. Ne, chápu, je potřeba pro diskuzní téma "Fotky kundiček, zadečků a koziček" něco udělat. Sice jsem na sobě tyhle znaky mutace zatím nenašel, zato mám řádku jiných :D. Pro začátek můžu poskytnout fotografii svého čtyřcentimetrového (slovy: čtyřcentimetrového) Trhače Střev, alias Rektálního Tyrana, alias Zeleňouše Vyzyvatele, alias Prznitele Krista.

Pokud jde o můj vytříbený fkus, právě jsem objevil feata Bena Cristovanoho, uíí... :rock:
Už nikdy nebudu pít!

ancq
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ancq » sob 21. lis 2015 21:05:32

vitaj.
:bm:

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » sob 28. lis 2015 13:10:12

Hola amigo, vítej a neboj se vnést trochu svěžího luftu do zdejšího zatuchlého, nevětraného metalového fóra!

Btw, Error... X-D

Odpovědět