The system has failed aka abdikace...

Informace o fóru, rady pro užívání fóra, nápověda atd.
Metal Heart

The system has failed aka abdikace...

Příspěvek od Metal Heart » ned 21. lis 2010 22:02:06

Přátelé, jak si již mnoha lidí zde všimla, poslední půl rok, možná i déle, nemám sebemenší čas dostat se na fórum, ať už se jedná o různé důvody. Tímto prosím admina, pokud ještě vůbec funguje, aby mé moderátorské křeslo předal někomu jinému.

Tímto děkuji za krásné roky zde strávené a někdy někde, MH.
Thrash 'till Death

Metalic

Re: The system has failed aka abdikace...

Příspěvek od Metalic » ned 05. pro 2010 22:23:23

Já nechci být hnusnej, ale stejnak se tu nic neděje :-)
Obrázek
Cítím, jak dýchaj
Slyším je, jsou v mojí temnotě
Sráží mě k zemi jejich touha znovu se narodit
Teď sloužím Ďáblu smrtí a zlem
Roznáším zkázu, jsem démonem

Mlask
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mlask » ned 05. pro 2010 23:06:22

ja nechci bejt hnusnej, ale co by se tu melo dyt? I kdyz, muzem vyhlasit ze sme druhy wikileaks a mame tajne informace o mimozemske civilizaci, to by bylo hned povyku ;)

Terror
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Terror » pon 06. pro 2010 6:59:39

Já taky nechci bejt hnusnej, ale že se tu nic neděje je důsledek neaktivity PŘEDEVŠÍM starých zatuchlých moderátorů. Umrlec to asi vzdal, ale já se mu vůbec nedivím, když všechno dělal sám. Sáhněte si do svědomí - kdo jste s čím přišel v posledním roce? Co jste udělali tak světoborného pro fórum a jeho členy? (Čestná vyjímka je Ensom, ale ten se mi zdá také pomalu láme sukovici.)
Jsem ze staré školy. Nebijte mě, nemůžu za to. Ale taky se za to nestydím.

Ensom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ensom » pon 06. pro 2010 13:42:37

Nechcem byť hnusný, ale vôbec netuším čo je sukovica. A už vôbec netuším, prečo by som ju lámal X-P
Inak vzhľadom k tomu, že od októbra pracujem trochu inak (konečne ako normálny človek, už nerobievam v noci a po víkendoch) a tiež kvôli vyťaženosti pracovnými a aj súkromnými aktivitami, tak som sa nedobrovoľne zaradil medzi starých zatuchnutých moderátorov. Čim by som chcel apelovať na ostatných moderátorov a tiež užívateľov, aby priniesli trochu viac aktivity do fóra.
Absencia administrátora mi robí celkom starosť, pretože ak sa na to ozaj vykašlal, tak fórum môže čoskoro zaniknúť z dôvodu nepredĺženia dohody s hostingovou spoločnosťou. Ak by bol ochotný previesť fórum na niekoho iného, kto by sa zhostil adminovskej činnosti (ja na to ozaj nemám toľko času a o PHP viem kulové), tak na tu čiastku potrebnú na hosting by sme sa už vyskladali. Takže umrlec, ak toto čítaš, daj nám k tomu dáke vyjadrenie. Určite nie som sám, koho by mrzel zánik tohto fóra.

Ensom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ensom » pon 06. pro 2010 13:54:17

A ešte by som sa chcel vyjadriť k Metal Heartovej abdikácii. Samozrejme ma to mrzí, ale chápem ho a želám mu všetko dobré v jeho živote. Verím, že sa na dákej akcii čoskoro stretneme a dáme pivo ;-) :pivo:

Zároveň menujem Nokturrnusa ako nového moderátora. Zaslúžil sa o to svojou aktivitou a tiež ako jediný pomáhal s nahlasovaním nevhodných príspevkov, čím nám uľahčoval prácu. Teraz sa o nevhodné príspevky môžeš postarať vlastnoručne. Congratz ;-)

//edit: Mimochodom, čoskoro spravím na základe aktivít revíziu v moderátorskej skupine a je dosť možné, že vymenujem ďalších moderátorov. Kto má záujem a trúfa si na to, tak mi môže poslať životopis a motivačný list. (Ok, postačí aj stručná SS).

Metalic

Příspěvek od Metalic » pon 06. pro 2010 14:29:22

Terrore sam moc dobre vis ze ja jsem tu moderatora chtel moc delat, ale kdyz veskere moje usili k necemu nevedlo a jediny kdo tu semnou komunikoval byl MH, Wurda a Ensom tak to cloveka hodne omrzi. Takze ja navrhuji ze s timto forem neco provedem aby se opjet rozjelo nebo doufam, se apon nejak zustanu v kontaktu s lidma co jsem letos videl na BA
Obrázek
Cítím, jak dýchaj
Slyším je, jsou v mojí temnotě
Sráží mě k zemi jejich touha znovu se narodit
Teď sloužím Ďáblu smrtí a zlem
Roznáším zkázu, jsem démonem

Toustík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toustík » pon 06. pro 2010 16:56:21

Škoda že MH odchází...Ale je tu i dobrá zpráva- Umrlec tu byl 3.12 X-P
Jak pes...

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » úte 07. pro 2010 0:49:09

Nechci být hnusný, ale označení "starý zatuchlý moderátor" na mě sedí jak prdel na hrnec. Ale posledních pár měsíců nemám moc náladu trávit doma čas u kompu, když do něj v práci čučím každý všední den... Jinak bych veškerou vinu nesvaloval pouze na nás, moderátory. Trocha invence se snad očekává od každého pravidelného uživatele... Každopádně mě také mrzí postupný odchod starých členů, s jejichž působením mám spojené jak staré, tak nové fórum...

Médea
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Médea » úte 07. pro 2010 12:51:09

Jak to je dlouho..pár měsíců?..řešilo se tu něco podobného a chvilku to tu zas celkem ožilo..
To by ten zájem nahoře ovšem musel být trochu trvalejšího a pravidelnějšího rázu, protože potom těm dole..jako třeba mně..přijde něco vytvářet skoro jako zbytečná námaha..

Odpovědět