Paul Glibert

Instrumental metal
Odpovědět
gazosh

Paul Glibert

Příspěvek od gazosh » pát 10. říj 2008 21:01:33

Bývalý kytarista kapel jako RACER X, MR. BIG. Šílenec, který má vypilovanou techniku, ale ještě větší cit pro tóny. V roce 2007 se zúčastnil turné G3 spolu s Joem Satrianim a Johnem Petruccim. Paul má také svoji instruktážní sekci v časopise Total Guitar a také je učitelem na této škole http://www.mi.edu/

Diskografie:
* Tribute to Jimi Hendrix (EP) (1991)
* King of Clubs (1998)
* Flying Dog (1998)
* Beehive Live (1999)
* Alligator Farm (2000)
* Raw Blues Power With Jimi Kidd (2002)
* Burning Organ (2002)
* Paul the Young Dude/The Best of Paul Gilbert (2003)
* Gilbert Hotel (2003)
* Acoustic Samurai (2003)
* Space Ship One (2005)
* Get Out of My Yard (2006)
* Tough Eskimo (limited edition EP) (2007)
* Silence Followed By A Deafening Roar (2008)
Obrázek
Naposledy upravil(a) gazosh dne pát 10. říj 2008 21:20:58, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

gazosh

Re: Paul Glibert

Příspěvek od gazosh » pát 10. říj 2008 21:19:12

Včera měl koncert ve Vagonu v Praze a lepší zážitek jsem nezažil :-) Sice jsem netrpělivě čekal hodinu před vpuštěním dovnitř a hodinu před podiem, než začnou hrát. Byl jsem ve druhé řadě a měl jsem suprový výhled. Také jsem se ponaučil a už nebudu pouštět fotografy. Uhnul jsem jednomu s tím, že udělá pár snímků a on tam, byl asi tak na 4 písničky. Tu dobu jsem trávil u 1000W repráku a když bicák bejčil na kopák, málem mi vyskočili oči. Bylo tam lidí jak nasráno a dělali jsme dobrou atmosféru. Paulovi se očividně líbilo. Výkon podal fantastickej stejně tak jako zbytek kapely. V kapele má taky svojí ženu EMI, nádherná Asiatka co hraje na klávesy, tak se tam občas instrumentálně hádali. Basák na ně vždycky smutně koukal, když musel hrát jenom jednouduchý doprovod. Jakmile pak začli hrát rozsvítil se a plně si to užíval, když pak měl možnost hodit si nějaký ten slap, tak byl ještě spokojenější. Bicák měl delší sólo a jediný co bych mu vytknul, byl nagelovaný účes.
Z koncíku jsem si odnesl trsátko, tričko a nezapomenutelný zážitek.

Byl jste tam někdo??
Obrázek

sporilov
Kontaktovat uživatele:

Re: Paul Glibert

Příspěvek od sporilov » pát 19. pro 2008 19:39:44

Ne, bohužel nebyl. Příště už musím jít! Mrzí mě, že jsem to prošvihl. Paul je borec!
The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams. It´s heaven and hell!

Odpovědět