Arkhon Infaustus

Orthodox black metal, ambient black metal, progressive black metal, depressive black metal, symphonic black metal, industrial black metal, melodic black metal ...
Odpovědět
Satazios
Kontaktovat uživatele:

Arkhon Infaustus

Příspěvek od Satazios » čtv 18. zář 2008 12:01:57

Obrázek

Obrázek

Genre: Black/Death Metal
Lyrical themes: Perversion, obscenity, drugs and Satan
Origin: France
Current line-up:
Dk Deviant - Vocals (growls), guitars (Osculum Infame (Fra), Tzaphkial)
Toxik H. - Guitars (Diapsiquir, Battlehorns, Kickback)
666 Torturer (Guillaume Warren) - Bass, vocals (harsh) (Epic (Fra), Hell Militia, Love Lies Bleeding, Goatlord Corp., Neo Inferno 262)
Azk.6 (aka Altar) - Drums (Crystalium, Ultimatum (Fra), Ad Hominem)

Discography:

In Sperma Infernum EP, 1998
Dead Cunt Maniac EP, 2000
Hell Injection Full-length, 2001
Filth Catalyst Full-length, 2003
The Toddler And The Priest/Deathless Will Split, 2003
Perdition Insanabilis Full-length, 2004
Annunciation EP, 2007
Orthodoxyn Full-length, 2007

Myspace:
http://www.myspace.com/arkhoninfaustusofficial

Co se týče téhle kapely, tak musím říct, že je to jedna z mála, která na mě působí skutečně zle, hnusně, nemorálně a úchylně - samá pozitiva. Pokud bych měl vyzdvihnout některé album, tak je to opravdu oříšek, protože není ani jedno, o kterém by se dalo říct, že by bylo snad nějakým způsobem slabší.
Jediné co mě sere, je že jsem se nedokázal trhnout z práce a prošvihl jsem jejich nedávný koncert v Práglu.

Forgotten

Re: Arkhon Infaustus

Příspěvek od Forgotten » pát 20. úno 2009 17:24:33

tak som si precistil sluchovod poslednou doskou Orthodoxyn a musim suhlasit so Sataziosom, ze je to fakt hudba z ktorej vyzaruje zlo a hnus :-) Uz ked som pocul prvu pesnicku som vedel ze sa mi to bude pacit... skvely zvuk, vokal, hutne hopsave pasaze a hlavne originalita :potlesk: . Zrejme sa pozriem aj po starsej tvorbe :suk:
:grr:

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » čtv 25. lis 2010 0:29:01

Poslední dobou je poslouchám čím dál tím víc a dostávají se mi pod kůži. S tím zlem, humusem, atd. atd. musím souhlasit, pěkně hnusnou atmosféru tahle hudba dokáže navodit. Jen to asi vypadá, že tahle prohnilá banda přestala fungovat, snad se dočkáme ještě nějakých hudebních počinů a živých vystoupeních...

Satazios
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Satazios » čtv 25. lis 2010 9:45:34

Asi tě zklamu, ale dle slov 666 Torturera (T. Persecutora) na koncertu Hell Militia v Praze je Arkhon Infaustus už totálně mrtvá věc :-/

Ale kdo ví, třeba si kluci dají nějakou příjemnou lajničku a změní názor ;-)

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » stř 02. srp 2017 8:42:20

A je to tady :-D Po Emperor další neuvěřitelný návrat, Arkhon Infaustus jsou zpět na scéně. Alespoň tedy co se koncertních aktivit týká, zda-li připravují nějaký nový materiál, nevím. Snad to nadšení klukům vydrží...

Dalihrob

Příspěvek od Dalihrob » stř 02. srp 2017 16:41:16

Na podzim vyjde nové EPko. V kapele zůstal jen Dk Deviant, který sice tvořil většinu hudby už dřív, ale z vypuštěné ukázky mám pocit, že tomu něco chybí.

Odpovědět