Blaze of Perdition

Orthodox black metal, ambient black metal, progressive black metal, depressive black metal, symphonic black metal, industrial black metal, melodic black metal ...
Odpovědět
Pest
Kontaktovat uživatele:

Blaze of Perdition

Příspěvek od Pest » čtv 02. zář 2010 12:17:54

Obrázek
Obrázek

Styl: Orthodox black metal
Původ: Polsko (Lublin)
Vznik: 2007

Sestava:
Sonneillon (aka D.) - Vocals
Ashgan - Vocals
'.'93'.' - Guitar
Revenger (aka Mscislaw) - Bass
Golachab (aka Pigs Count) - Guitar
Wizun - Drums

Diskografie:
In Void and Serpent the Spirit Is One (Split, 2009)
Deus Rex Nihilum Est (EP, 2009)
Towards the Blaze of Perdition (Full-length, 2010)

Spolu s Kriegsmaschine tvoří BoP moji velkou polskou ortodoxní dvojici. Témata textů jsou o satanismu, okultismu a zobrazení lucifera. Opět se jedná o řádnou blasfemickou sypačku. Jejich Full album rozhodně doporučuji k poslechu. Ukázky pramení z něj.

Králowstvo Tvoje
http://www.youtube.com/watch?v=bgRTs8ayYAw

The Great Work
http://www.youtube.com/watch?v=FoO4dIiehHU
Čím víc sebevrahů, tím míň sebevrahů.

Pest
Kontaktovat uživatele:

Re: Blaze of Perdition

Příspěvek od Pest » pon 04. lis 2013 10:44:22

LSK, Mortifer, teď tady vašnosta. Tedle rok basákům nepřeje. No snad BoP vydržej, tudle sebranku mám hodně rád...

o.p.a.t

Příspěvek od o.p.a.t » pon 04. lis 2013 21:21:37

pořadatel Hell Fast Attack píše:Velmi smutná zpráva, Blaze of Perdition byli jednou z prvních potvrzených kapel na Hell Fast Attacku 2014.

R.I.P.

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » pát 08. lis 2013 14:38:41

Smutné :-( Tahle kapela měla na poli ortodoxního blacku co říct. The Hierophant se mi začal dostávat pod kůži, navíc údajně měli vystoupit v léte na HFA... Veliká škoda.

Snad se z toho Sonneillon dostane a třeba bude v tvorbě hudby pokračovat. Kdyby měli skončit i Oremus, tak by mě to mrzelo o to víc.

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » pon 30. lis 2015 17:22:39

[zacatek pokusu o humor] Tvl tahle banda by mela mit vzdy pred nahravanim noveho alba autonehodu! [konec pokusu o humor]

A ted vazne. Near Death Revelations - majstrstyk a za me zhavy kandidat na desku roku. Album (snad az na prostredek, myslim ze Dreams Shall Flesh, ale ted si nejsem jisty... cast songu u ktere se vzdycky prestanu soustredit na poslech) nema slabe misto. Jak uz nazev desky napovida, hlavnim tematem je tady ona tragicka nehoda a atmosfera je vskutku mraziva. Near Death Revelations u me svedlo takovy maly souboj s Exercises in Futility, ktere deklasovalo rozdilem tridy.

Pest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pest » úte 01. pro 2015 14:29:30

Pravdu díš, je to hodně silná nahrávka s obrovskou trvanlivostí, které by bylo zbytečné něco přehnaně vytýkat. O tom, že je to nejlepší album BoP, není dozajista pochyb. A mezi kandidáty na desku roku jej rovněž zle zařadit zcela po právu.

Já jsem velice spokojení, BoP konečně opustili "stín Watainu" a jedou si to svoje. Palec hore. :ano:

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » pon 11. zář 2017 22:26:32

2. října vyjde nová deska jménem Conscious Darkness. Už aby to bylo, dost se na ní těším!

Obrázek

Odpovědět