Mastodon

Post-metal, sludge ...
Grindall

Re: Mastodon

Příspěvek od Grindall » ned 23. lis 2008 13:24:52

Samozřejmě, proti gustu žádný dišputát, jen mě zaráží, proč musíš tuhle kapelu shazovat jak v Koncertech a akcích, tak i tady. Jednou snad stačí, ne? Já ti taky nepíšu do CoB, že mě jejich hudba absolutně neoslovuje, a že Alexi je kkt... :)

Jinak, kdyby se ukázali na BA, myslíš, že bys z toho měl takové trauma? Aspoň bys měl víc času pokalit, což na festu nikdy není na škodu :)
Glass? Who gives a shit about glass?

van vren
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od van vren » ned 23. lis 2008 13:47:53

Tak tedy ještě jedno blahořečení. Neskutečně rozmanitou a organickou hudbu Mastodon jsem si zamiloval už při prvním poslechu Blood Mountain a mé nadšení stále přetrvává. Dal bych si je klidně znova a jsem hodně rád, že nás zasáhlo právě třetí pokračování nesvaté aliance. V mnohočlenném zástupu mladých amerických kapel Mastodon nemají konkurenci. Připravované album je v mých očích nejočekávanějším albem příštího roku.

Metal Heart

Příspěvek od Metal Heart » ned 23. lis 2008 14:27:07

Grindall: Nevím, proč stále stavíš do protikladu CoB. V sekci Koncerty a akce jsem se vyjadřoval k vystoupení Mastodon respektive jsem chtěl, to, že už to spadlo do kritiky kapely je věc jiná. Když tu mají svůj topic, i kterákoliv jiná kapela, tak napíšu kritiku i do něj, v tomto případě. Rozhodně to není mířeno na kteréhokoliv posluchače téhle kapely, ale já je prostě neuznávám, hysterie kolem nich se mu hnusí a tak to prostě ber.
Thrash 'till Death

Grindall

Příspěvek od Grindall » ned 23. lis 2008 14:33:13

Metal Heart: To nebyl protiklad, jen příklad. A pokud se ti hysterie kolem Mastodon tak hnusí (i když fakt nevím jaká hysterie...), piš si sem co chceš, jak je libo...

karinaut

Příspěvek od karinaut » ned 23. lis 2008 16:15:12

Metal Heart

Omluv mou reakci, ale myslím si, že Tvá kritika k Mastodon je značně přehnaná. Tvůj postoj mě trochu mrzí. :( A věř mi, že je ona hysterie, pokud jí tak můžeme popisovat (jak správně naznačil Grindall), zcela na místě, Mastodon JSOU kvalitní kapelou, o tom není pochyb. Ano, napiš svůj názor k jakékoliv bandě, byť negativní, ale ne takovým stylem, jakým jej prezentuješ, dovolím si říci, že je i nasnadě absence objektivity.

Rozhodně mou připomínku neber zle, k člověku Tvého formátu bych si to ani nedovolil - beru Tě jako kámoše (z těch nejlepších-i když pouze skrze forum), holt, jakým způsobem se neshodneme na poli hudebním, o to více jsme jako jeden člověk v obecných tématech (především v oblasti politiky :rolling: ). Alespoň z mé strany. ;-)

K Mastodon asi ani nemám co říci, už bylo vše řečeno, takže jen: :rock: ( :lol: )

Metal Heart

Příspěvek od Metal Heart » ned 23. lis 2008 19:56:28

Moje kritika není přehnaná, kritizuju to, co jsem od nich naposlouchal tj. Leviathan a Blood Mountain. Plus ta "čest", že jsem je viděl minulé pondělí naživo. A jak jsem řekl, nuda a děs. Zároveň uznávám, že cokoliv spojené s kapelou, třeba opěvování Blood Mountain nejlepším albem onoho roku, mě vytáčí, ale když hodnotím hudbu, tak antipatie jdou bokem, ale i tak se mi ta hudba nelíbí. Chápu, že vy je třeba zbožňujete, ale já jsem přesný opak.

kari
Všiml jsem si, že si mimo hudební pole dost rozumíme, ale tady ne. :-D
Thrash 'till Death

MnemicMunky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MnemicMunky » stř 24. pro 2008 14:25:06

K týhle kapele se teprve dostávám a musim říct, že něco v nich je... něco, co zatim nemůžu blíže specifikovat, něco, co mě baví... uvídíme....
http://bandzone.cz/egofear

Suicidal Homicidal Genocidal

SKULL COLLECTOR

van vren
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od van vren » ned 22. úno 2009 11:21:02

Americká sebranka MASTODON dokončila svou pátou řadovou nahrávku. Její vydání je stanoveno na 24. března 2009. Deska vyjde pod křídly labelu Reprise Records.

:hahahohohihi:

Grindall

Příspěvek od Grindall » ned 22. úno 2009 11:47:01

:ano:

Na netu se sice už asi tejden válí Promo, ale nebudu si hatit jednu z nejočekávanějších desek roku hroznou kvalitou, případně debilním pípáním... :D

Grindall

Příspěvek od Grindall » pát 17. dub 2009 19:12:18

Tak k nové desce nemám slov. Jednodušše dokonalost. Mastodon opět dokázali, že se dokáží posunout mílovými kroky vpřed, aniž by zapřeli to, co budují už od prvního dema. Tleskám, klaním se a čekám na evropské turné.

Odpovědět