Mastodon

Post-metal, sludge ...
VicRattlehead
Kontaktovat uživatele:

Re: Mastodon

Příspěvek od VicRattlehead » sob 08. říj 2011 22:44:08

No, hlavně ta prostřední pasáž má riff jako Hey You :-DD . Vynikající písnička anyway.
I'm an alligator, I'll be a rock'n'rollin' bitch for you!

Moander
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Moander » čtv 13. říj 2011 16:02:30

Asi si budu muset to album sehnat, ta ukázka od sekitoma je vážně moc povedená. A s těma PF souhlasím, hodně mi to připomíná album Meddle, předevěím skladbu Echoes.
Welcome my son, welcome to the machine!

sekitom

Příspěvek od sekitom » ned 16. říj 2011 18:37:59

výber piesne na videoclip ma neoslnil , sú tam aj lepšie fláky...
a klip je strašný X-D X-D

neviem, čo to húlili pri produkcii , ale musela to byť šmakovka
Obrázek

Obrázek

sekitom

Příspěvek od sekitom » stř 19. říj 2011 15:47:42

dost si myslím, že tento album mal prísť pred Crack The Skye...
teraz bude mnoho fandov sklamaných , že nedostali ani len tematický album, nie to ešte pokračovanie CTS.

ale na to, že to album vzniklo pri "umeleckom oddychu" tvorcov, je fakt super
Obrázek

Obrázek

helrohir
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od helrohir » čtv 02. srp 2012 13:06:34

Mastodon síce nepočúvam nejaký dlhý čas, ale napriek tomu musím povedať, že je to úžasná kapela. Snáď ani nie je song, ktorý by ma od nich nebavil. Za najlepší album ich doterajšej diskografie by som označil Crack the Sky, pri ktorom sa nedá nudiť ani sekundu. Všetci členovia sú majstri svojich nástrojov, ale bubeník vyčnieva nad ostatných. Môžem len odporučiť!

Ayraëth

Příspěvek od Ayraëth » čtv 08. srp 2013 22:08:26

Mastodon popravdě moc neznám.
ALE kvůli nějakýmu doporučení na youtube jsem si poslechnul Crack the Skye. Musim říct, že to na mě docela dost zapůsobilo. Některý prvky kapely mi sice úplně stoprocentně nesedí, ale jinak mě zase zaujalo spoustu naprosto originálních prvků. Nejvíc mě dostal Oblivion, riffy ve sloce a refrénu, i ten všechen zpěv se mi dost líbil. Potom The Czar je taky docela famózní, úžasně zvláštní atmosféra a mysticky zatěžkaný riffy... To platí i o dalších písničkách... Ghost of Karelia, Crack the Skye...
Když sem viděl videoklip k Oblivion, musim říct, že my tři čtvrtě kapely byly na pohled hrozně nesympatický. :D Ale co, hrát umí úžasně...
No a pak jsem si pustil něco staršího (nebo novějšího?) a už mě to moc nechytilo. Mastodon je zajímavá kapela a chtěl bych si od ní ještě něco poslechnout, ale zároveň to neni kapela, kterou bych měl celou ve svojí komplexnosti rád. Neni to "moje oblíbená kapela".
Můžete mi doporučit album, respektive aspoň písničku, která se blíží Crack the Skye?

sekitom

Příspěvek od sekitom » pon 12. srp 2013 15:13:43

U Mastodone je nemožné nájsť podobné albumy, každý je iný a jedinečný. Každý album odzrkadľuje ich hudobný vývoj (jedine Hunter tam nepasuje) ...

Ich vrchol je Blood Mountain, ktorý ja považujem za jeden z najlepších moderných metalových albumov :ano: . Tak ten by si mohol skúsiť. Popravde nepoznám Opetháka, ktorému by sa Blood Mountain nepáčil, tak je veľká pravdepodobnosť že nebudeš sklamaný...
Obrázek

Obrázek

sekitom

Příspěvek od sekitom » ned 01. pro 2013 0:27:31

no nech je to už tu .... sem s tým

Obrázek

Obrázek

Odpovědět