Chthe'ilist

Technical death metal, melodic death metal, blackened death metal ...
Odpovědět
Wurdulak

Chthe'ilist

Příspěvek od Wurdulak » čtv 04. úno 2016 16:57:14

Obrázek

Obrázek

Žánr: death metal
Země puvodu: Kanada (Longueuil/McMasterville, Quebec)
Rok vzniku: 2010
Témata textů: Horror, Dark Fantasy, The Legend of Zelda :lol:
Členové:
Philippe Boucher - bici
Philippe "Pat" Tougas - zpěv, kytara, basova kytara, syntezatory
Claude Leduc - kytara, basova kytara, syntezatory

Diskografie:
2012 - Amechth'ntaas'm'rriachth (Demo)
2016 - Le dernier crépuscule (Full-length)

Metal-archives
Facebook

-----------------------------------------------------------------------------------------

Diky tomu, ze jsem se rozhodl vytvorit toto tema jsem zjistil, ze kapela letos konecne vydala dlouho slibovanou radovku. Vyplaci se nebyt liny :-) No, zatim jsem ji neslysel, tak jen k jejich prvnimu demu: 4 skladby, z toho prvni je intro, takze zadny dlouhy hraci cas, ale i v tak kratke stopazi dokazi tito panove ze severu americkeho kontinentu vykouzlit slusne naslaply deathovy humus s chlivackym vokalem. Pro fanousky finskeho death metalu z devadesatych let povinnost!

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Re: Chthe'ilist

Příspěvek od silmarill » ned 07. úno 2016 14:26:01

tak pozrel som sa na to, lebo ma zaujali "Legend of Zelda lyrics" :-D
napriek tomu že death moc nemusím ma LPčko celkom zaujalo. fajn hnilobné vokály a dobrá atmosféra, semtam okorenená pasážami ktoré tomu dávajú nádych okultnosti.
moja srdcovka z toho síce nebude, ale určite sa k tomu ešte pár krát vrátim.
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

Wurdulak

Re: Chthe'ilist

Příspěvek od Wurdulak » pát 26. úno 2016 10:49:50

Tak jsem si to naposlouchal uz natolik, ze muzu sepsat kratky komentar. Radovka obsahuje (krome intra) vsechny songy z predchoziho dema, plus 3 songy nove. Oproti demu se zmenil zvuk nahravky, coz jsem ze zacatku tezce kousal. Kytarove melodie nejsou tak vyrazne a u songu, ktere znam z dema, jsem byl nespokojeny s tim, ze neslysim to na co jsem zvykly. Na demu se da mluvit o technickem death metalu, radovka je riznuta war metalem, to je nejlepe slyset pri zaverecnem Tales of the Majora Mythos Part 1 - ten konec je naprosto zdrcujici!!! Ted, po peclivem naposlouchani, jsem si na zvukuvou zmenu zvykl a pri porovnani se songy z dema se mi radovka moc libi. Tedy az na Ve'coiitn'aphnat'smaalà - u te si stale myslim, ze na demu je vice prdelnakopavajici!

Odpovědět